2. ročník turnaje Skotské hry Sychrov Open

24. 8. 2017

Whisky&Kilt Golf Club, společnost all4GOLF a soukromý pivovar Boršov, byly pořadateli hned dvou skotsky střižených akcí pod severočeským Ještědem, věnovaných Centru Paraple.

2. ročník turnaje Skotské hry Sychrov Open v pátek 18. srpna se hrál za účasti 50 hráčů a hráček na liberecké Ypsilonce a počtem účastníků i atmosférou nadchl nejen pořadatele, ale i účastníky. Hru ve skotských kiltech (vlastních i klubem zapůjčených), celodenní ochutnávky whisky a skotských specialit i skvěle připravené hřiště si všichni užívali, ale největším vítězstvím všech účastníků byl výtěžek akce 8 500 Kč z vložené soutěže pro Centrum Paraple.

Největší česká prezentace golfu, součást 17. Skotských her v sobotu 19. srpna na zámku Sychrov byla krásnou alternativou hlavních částí her – siláckých soutěží a celodenního proudu skotské muziky a tanců. Návštěvníci her, a bylo jich letos opět téměř 6 tisíc (!), mohli absolvovat seznamovací tréninky, golfové soutěže a tipovat vítěze charitativního souboje 3 golfistů a 3 lukostřelců v přesnosti „střelby“ na 80m. Výtěžek 7 100 Kč pro Centrum Paraple byl krásnou tečkou za krásnou a bohulibou akcí. A pak, že Skoti jsou lakomí...

www.whiskyandkilt.cz

Whisky Sychrov2.jpg 

Whisky-Sychrov.jpg

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech