Golf pro Paraple – podeváté a opět úspěšně

21. 5. 2018

V neděli 20. května se v Golf&Spa Resortu Cihelny v Karlových Varech uskutečnil již 9. ročník charitativního golfového turnaje GOLF PRO PARAPLE. Celou nedělí tradičně prováděl patron turnaje Marek Eben. Výtěžek z turnaje „puttuje“ do Centra Paraple.

Do golfového resortu Cihelny přijelo podpořit Centrum Paraple celkem 52 golfistů. Nechyběly mezi nimi ani známé osobnosti z oblasti kultury, zdravotnictví a sportu – například herec Jiří Bartoška, výkonný ředitel MFF KV Kryštof Mucha, fyzioterapeut prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. nebo paragolfista a paralympionik Pavel Bambousek.
Hrálo se opět systémem Texas Scramble v celkem 13 flightech. Výtěžek z celé akce použije Centrum Paraple na svoji činnost – zejména poskytování služeb sociální rehabilitace a odborného sociálního poradenství lidem s poškozením míchy. Celkem jde o 244 943 Kč.
Golfová neděle začala snídaní, na green se golfisti vydali v 10 hodin. Po třetí hodině odpoledne již bylo dohráno a mohlo proběhnout vyhlášení.
Vítězem se letos, obdobně jako v roce 2017, stal tým Passerinvest Group, druhé místo patřilo flightu složenému z hostů a přátel golfového resortu Cihelny a na třetím místě se umístil jeden ze dvou týmů dlouholetého významného partnera Centra Paraple firmy DB Schenker.
Během odpoledního rautu se mohli hráči utkat v soutěži Trouble shot (odpalování z terasy golfového resortu na nejbližší golfovou jamku), shlédnout prezentaci vín a kávy či si vyzkoušet hru z paragolfového vozíku.
gpp_2018_3.jpg
Ředitel Centra Paraple David Lukeš byl s letošním turnajem spokojen: „Jsem rád, že se z Golfu pro Paraple stala již tradiční záležitost, a že se zde každoročně setkávám se známými tvářemi. Zároveň mě těší, že do skupiny hráčů vždy přibude někdo nový. Letos je to například Česká zemědělská univerzita v čele se svým rektorem prof. Petrem Skleničkou. Je potěšující, že se tato forma filantropie stává přirozenou součástí univerzitního prostředí.“
Akci si pochvaloval také generální manažer Golf& Spa Resortu, Jan Motlík: Jsem rád, že si to všichni přítomní užili nejen díky ideálnímu počasí a bude mi potěšením, když se všichni setkáme při dalším jubilejním desátém ročníku opět u nás na hřišti.“

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech