Hvězdy StarDance tančily pro Paraple

19. 11. 2016

Sobotní charitativní večer StarDance 19. listopadu představil krásu tance a umění tanečnic a tanečníků - soutěžících v pořadu StarDance i klientů Centra Paraple. Ukázal také sílu lidské solidarity.
Pomáhali diváci pořadu České televize, účinkující i tanečníci na vozíku i bez, organizátoři pořadu a majitelé a zástupci firem a organizací.
Vedle známých osobností a profesionálních tanečníků se na parketu objevily i hvězdy z Centra Paraple - letos to byli Jaroslav Zářecký, Iveta Boleslavová, Romana Košťálová, Hana Kulhavá a Marie Nahodilová. Podobně jako v minulém roce i letos vozík, na kterém se v každé trojici jeden z tančících pohyboval, vypadal spíš jako rekvizita, než jako kompenzační pomůcka. Originální a často náročné choreografie diváky nadchly.
Centrum Paraple díky tomuto večeru a benefiční "Tančírně", kterou uspořádala Česká televize 16. listopadu v Obecním domě, získalo více než 11 milionů korun. Jsou to finanční prostředky, které Paraple potřebuje k zajištění svých služeb lidem s poškozením míchy v příštím roce.
Děkujeme!
Podívejte se na první krásné fotografie z tohoto výjimečného večera.

Zveřejněno 20. 11. 2016

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech