Byli jsme na akci Praha bez bariér

31. 7. 2017

V sobotu 15. července jsme se jako partneři zúčastnili akce Praha bez bariér, kterou pořádala společnost Opel.
Zástupci firmy představili program Opel Handycars a jeho výhody pro osoby se zdravotním postižením. Návštěvníci akce si mohli prohlédnout upravené vozy, proběhla prezentace výrobce vozíků a součástí odpoledne byly i komentované ukázky sportů na vozíku.
„Automobil je pro naše klienty většinou druhá nejdůležitější pomůcka po vozíku, která jim zajišťuje mobilitu. Společnost Opel nám propůjčením automobilů pomáhá zajistit dopravu nejen v každodenním provozu, ale i při výjezdech na týdenní sportovní tematické programy, kdy je logistika mnohem složitější,“ říká ředitel Centra Paraple David Lukeš, který na akci jako trenér české reprezentace představil rugby na vozíku.
opel2.jpg
Společně s Jaroslavem Filsákem, Petrem Oppenauerem a Janem Povýšilem se pak odvážlivci mohli utkat na hřišti a vyzkoušet si tak hru s profesionály. Že je to tvrdý kontaktní sport, se můžete přesvědčit na fotkách…
opel3.jpg opel4.jpg
Akci pořádala společnost Opel a její program Opel Handycars ve spolupráci s Centrem Paraple, Národní radou osob se zdravotním postižením a Autopalace Spořilov.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech