Napište příběh a vyhrajte iPad

24. 7. 2017

Představujeme vám fotoblogerskou soutěž RESTART – MŮJ ŽIVOT PO ÚRAZU, kterou v rámci akce S Actreen žiji naplno, pořádá náš partner společnost B. Braun Medical.

Nevíme dne ani hodiny. V každém okamžiku se může stát něco, co zcela obrátí běh našeho života. To, na co jsme byli zvyklí a co jsme brali jako samozřejmost, je najednou pryč. Potom nezbývá než se přizpůsobit daným okolnostem, sebrat síly a znovu se vrhnout do aktivního života.
Soutěž je určena lidem, kteří si něčím takovým prošli. Patronkou soutěže je Kateřina Antošová, ambasadorka projektu B. Braun pro život, která je skvělým příkladem toho, že má-li člověk správnou motivaci, dokáže všechno. V době, kdy musela Kateřina po úrazu usednout na vozík, začala psát blog Paradeník, který už vyšel i knižně. Navíc je Kateřina úspěšnou vrcholovou sportovkyní, handbikerkou, a Českou republiku reprezentovala i na olympiádě v Riu.


Jak můžete do soutěže vstoupit?

Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat na stránce http://actreen-soutez.cz/, popsat v krátkém odstavci svou životní zkušenost a přiložit příhodnou fotografii.
Od 1. září bude potom na Facebooku probíhat hlasování. Čtenáři budou mít možnost zahlasovat svým „lajkem“ (či jinou reakcí) za jednotlivé příspěvky.
Autorovi příspěvku, který získá nejvíce reakcí, předá zástupce společnosti B. Braun Medical moderní iPad od společnosti Apple. iPad budete mít kdykoli při sobě, můžete s ním fotit a třeba si založíte i vlastní fotoblogerské stránky.
Protože ale chceme udělat radost co nejvíce lidem, odměníme i dalších pět příspěvků, a to hodnotnými balíčky s výrobky od společnosti B. Braun Medical, kde najdete přípravky pečující o pokožku – například krémy na ruce, mycí emulze, dezinfekce.
Těšíme se na vaše příspěvky.
bbraun_ipad_2.jpg

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech