Nové číslo Magazínu Paraple

1. 9. 2017

Na začátku srpna vyšlo letní vydání našeho magazínu.

Co jsme v něm čtenářům nabídli?

Hlavním článkem čísla byl ten s názvem Intimní život, aneb každý si zaslouží být (po)milován. Téma v různých médiích vázané obvykle k jaru či létu. Ano, u nás to tak také vyšlo, ale pojímáme ho rozhodně „celoročně“.
Dále jsme příznivce letních festivalů a dalších venkovních akcí zvali na ty bezbariérové z nich.
Radili jsme, jak i na a po dovolené zůstat bez kožního defektu.
Mimo prázdninová témata jsme s radostí představili dalšího skvělého kolegu, Petra Hubalovského, instruktora nácviku soběstačnosti.
Ukázali jsme také nového užitečného pomocníka – kašlacího asistenta.
Dva příspěvky - Komentář Davida Lukeše a Paraple v novém, byly věnovány postupně probíhající změně vizuální identity Centra Paraple.
Zapomenout určitě nesmíme ani na ohlédnutí za letošním Během pro Paraple ve fotografiích Tomáše Lisého a Martina Salajky.
Trochu odlehčené čtení a zábavu nabídl popis rozhovoru Václava UheraMarkem Ebenem, který se uskutečnil v rámci akce Host Pod Parapletem a také komiksový výjev ze světa Harryho Pottera, který namaloval náš klient Kryštof Petele.
A pořád ještě mnoho dalšího…

magazin_str.4.jpg  magazin_str.5.jpg
Pokud máte zájem do našeho časopisu nahlédnout, budeme moc rádi. Možnosti jsou dvě -  elektronicky nebo vám ho můžeme zasílat v tištěné podobě. Stačí napsat na adresu recepce@paraple.cz.

Příjemné čtení.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech