Pobytová služba Centra Paraple nabízí v zimních termínech volnou kapacitu

27. 11. 2017

Začátkem roku mohou lidé s poškozením míchy ještě využít komplexní třítýdenní službu Centra Paraple. Podporu a pomoc na cestě k naplněnému životu poskytuje krátce po úrazu i kdykoliv v průběhu dalšího života, pokud se klient nachází v nepříznivé sociální situaci. 
Sociální pracovníky, kteří zmapují situaci a posoudí možnosti služby reagovat na potřeby zájemce, je možné kontaktovat na tel.: 274 001 318, e-mailu paraple@paraple.cz či po předchozí dohodě osobně.
presun.JPG zahrada.JPG
A proč služby Centra Paraple využít? Na to vám dají odpověď sami klienti.
… Z tohoto pobytu si odnáším hodně energie a doma budu vše pilovat, abych dosáhla svých cílů a snů. Děkuji.
Eliška

… Je tu hodně akcí a cvičení v celé partě, a to je také paráda. Je strašně moc věcí, který jsem tu zažil a dozvěděl se, bude mi dlouho trvat, než to doma vše vstřebám.
Jirka

... A baví mě být v Parapleti. Protože každý den zde přináší něco nového, užitečného a potřebného, což je pro mě jako nováčka neocenitelné. Díky všem, kdo jste v Parapleti. …
Karel P.

V Parapleti jsem byl poprvé, z jara pojedu rád podruhé. Líbilo se mi tady moc, i když mě tělo bolelo celou noc. Je tu skvělý personál, posunulo mě to zase o kousek dál, a to je to, co jsem si přál. Mnohokrát děkuji, ze života se stále raduji.
Jiří J.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech