Představujeme naše partnery - Messenger

24. 5. 2018

Život je jízda. O tom víme své. Někdy rychlá, někdy loudavá. Riskantní nebo vyhlídková. Pokaždé z místa A do místa B.
Často si musíme ošoupat vlastní podrážky nebo kolečka, ale někdy si také můžeme nechat pomoct a cestu si trochu zkrátit nebo zrychlit. Zvednout sluchátko a zavolat kurýra, nebo jak jsme v Čechách, na Moravě i ve Slezsku zvyklí říkat: "Messengera".

MESSENGER byl a je první městskou kurýrní službou v České republice. Už přes 10 let pomáhá Centru Paraple s doručováním velkých i malých zásilek.
Velmi oceňujeme jejich laskavost a otevřený účet. Ročně tak díky pomoci Messengeru pošleme desítky zásilek, stovky zpráv a tisíce letáků např. s pozvánkou na Běh pro Paraple nebo ke sledování StarDance.
Kolegové z Messengeru často říkají: "To je to nejmenší, co pro vozíčkáře můžeme udělat," ale není to úplně přesné. Každý rok nám jejich pomoc ušetří desetitisíce korun, a to rozhodně není nejmenší pomoc.
A to jsme ani nezapočítali úsměvy kurýrů, kteří naše zásilky přepravují. A byť je úsměv zadarmo, my dobře víme, že má velkou přidanou hodnotu.
Zkrátka partnerství mezi Parapletem a Messengerem nelze zúžit pouze na jednu účetní položku a dárcovsky vyfakturovat.
Děkujeme za podporu, která je efektivní, dynamická a má svou letitou tradici, takže přesně naplňuje hodnoty Messengeru. A to je jednoduše skvělé.Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech