Představujeme naše partnery - NF Gabrielis

31. 1. 2018

Firemní Nadační fond Gabrielis je nezisková organizace, získávající finanční prostředky od svých partnerů díky prodeji reklamních propisek z portfolia PenMaster. Patronem fondu je, mimo jiné, předseda České federace Powerchair hockey Václav Uher, oblíbený moderátor besed Pod Parapletem.

Reklamní propisky PEN MASTER pomáhají prostřednictvím NF Gabrielis

V současné době můžete aktivity fondu podpořit například koupí propisky Celeste. Za každý prodaný kus je na charitativní účely nadačního fondu odváděno 5 Kč.
nl_nf_gabrielis_2.jpg
Propisky Celeste najdete v nabídce mnoha reklamních agentur nabízejících portfolio PenMaster. Jejich seznam a kontakty najdete na www.psanipomaha.cz.

Do budoucna chce nadační fond rozšířit své zaměření, respektive vykonávat vlastní aktivní činnost. Oblast příjmů by se pak mohla rozšířit i na dárce, které fond svojí činností osloví.
V každém případě však bude zachován stávající systém, kdy jsou peníze rozdělovány do čtyř pilířů: na osobnostní rozvoj a vzdělávání fyzicky postižených osob, který zahrnuje právě Paraple, dále na zlepšení kvality života osob s Alzheimerovou chorobou, jehož patronem je spisovatelka dětských knih Ivona Březinová, na rozvoj hudebního vzdělání dětí a mládeže, na nějž z pozice patrona „dohlíží“ světově respektovaný klarinetista Milan Řeřicha a na péči o regionální kulturní památky lokálního významu.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech