Představujeme naše partnery - Pojišťovna České spořitelny a její program Flexi

13. 5. 2017

Jedním z hlavních partnerů Centra Paraple je už mnoho let Životní pojištění FLEXI od Pojišťovny České spořitelny. Rádi bychom dnes vám, našim čtenářům, Pojišťovnu České spořitelny a naši vzájemnou spolupráci představili.

V roce 2006 jsme začali rozvíjet program Máma, táta na vozíku. Reagovali jsme na to, že lidé, kteří v souvislosti s poškozením míchy musí zvládnout fyzicky, psychicky i sociálně velmi náročnou situaci, hledají také řešení mnoha problémů a otázek spojených s partnerstvím a rodičovstvím. Postupně jsme vytvořili program, který pomáhá klientům a klientkám na vozíku a jejich partnerům uvědomit si, jak různé aspekty své situace zvládat a ukazovat jim k tomu cesty. Program je upozorňuje na možná úskalí v oblasti partnerských vztahů, výchovy dětí, na problematiku, která souvisí s plánováním a přípravou rodičovství lidí s poškozením míchy, včetně otázky těhotenství a porodu atd. a nabízí jim východiska a řešení. Současně také pomáhá řešit některé specifické stránky zvládání péče o děti a domácnost.
Brzy po uskutečnění prvních kurzů nás oslovila Pojišťovna České spořitelny a nabídla našemu programu dlouhodobou podporu. Díky ní jsme si mohli dovolit zkoušet různé varianty programu a rozvíjet ho. Dnes je program stále symbolem vzájemné vazby Centra Paraple a Pojišťovny České spořitelny, ale ta už současně podporuje naše služby pro lidi s poškozením míchy v mnohem větším rozsahu. Podporuje například i náš Běh pro Paraple a letos v rámci oslav svého 25. výročí podpořila také tematický program pro naše klienty zaměřený na lyžování.
flexi_nl_mtnv.jpg flexi_nl_lyzovani.jpg
Pojišťovna České spořitelny
je specialistou na životní pojištění a působí v České republice už od roku 1993. Postupně se vypracovala na místo předního poskytovatele bankopojištění. Své produkty životního pojištění nabízí v široké síti poboček České spořitelny, která je jejím strategickým partnerem, i u renomovaných externích partnerů po celé České republice. O kvalitách a velikosti této pojišťovny svědčí například to, že v roce 2016 dosáhlo předepsané pojistné 7,2 miliard Kč a základní kapitál aktuálně činí 1,9 miliardy Kč. Je tak jednou z nejlépe kapitálově vybavených pojišťoven v ČR.Od roku 2008 patří Pojišťovna České spořitelny do silné pojišťovací skupiny Vienna Insurance Group a dlouhodobě spolupracuje s druhou největší zajišťovnou na světě Swiss Re.
FLEXI životní pojištění pomáhá ve vážných životních situacích. Pojišťovna tedy nabídla podporu Centru Paraple, které pomáhá zvládat lidem s poškozením míchy těžkou životní situaci a posléze se stala jedním z jeho hlavních partnerů.

Dlouhodobé spolupráce a podpory pojišťovny si velmi vážíme. Mimo jiné právě proto, že se zajímá o to, co děláme, doprovází nás a poskytuje nám jistotu a bezpečí, což je pro naši práci moc důležité. Děkujeme.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech