Představujeme naše partnery – Sunset Drive s.r.o.

28. 2. 2018

To máte letáky, bannery, inzerce…
V průběhu roku potřebujeme pro naše propagační účely vytvořit nejrůznější grafické návrhy. Ať už se jedná o naše akce nebo materiály určené klientům, od roku 2003 se s jejich tvorbou vždy můžeme obrátit na společnost Sunset Drive s.r.o.
Za naši dlouholetou spolupráci vděčíme jejímu zakladateli Martinu Kyselovi, se kterým nás pojí osobní příběh.
„S Parapletem jsem poprvé navázal vztah, když jsem zde před mnoha lety absolvoval civilní službu,“ říká Martin Kysela, který se grafickému designu věnuje přes 20 let a společnost Sunset Drive založil v roce 2011.
ssd_1.jpg ssd_2.jpg ssd_3.jpg
V současné době se s kolegy nově zaměřuje i na digitální marketing a v rámci projektu Smart Channel vytváří také obsah do digitálních displejů, které mají široké využití v restauracích, obchodech, kancelářích, na stadionech, ale třeba i v muzeích nebo golfových resortech.
Pokud uvažujete o změně, ve Smart Channel vám rádi zpracují atraktivní dynamický obsah panelu a pomohou vám novou marketingovou komunikaci naplánovat tak, aby pro vás byla maximálně efektivní.
Další projekt, kterému se Martin Kysela věnuje, je nový a nezávislý prodejní kanál ojetých vozů Škoda www.ovozy.cz. Jedná se o uživatelsky přívětivý webový portál, který je uzpůsoben pro všechny typy zařízení. Využívá unikátní filtrování vozů s možností výběru konkrétních segmentů.
Osobní a profesionální přístup je znát ve všem, co Martin připravuje. Velmi si jeho spolupráce v Centru Paraple vážíme.  

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech