Představujeme naše partnery - Technoton

27. 4. 2018

Firma Technoton existuje už od roku 1994. Je tedy co do zkušeností na trhu i v životě vrstevníkem Paraplete. A to je možná jeden z důvodů proč si dlouhodobě tak dobře rozumíme.

Technoton dodává do Centra Paraple skutečně už velmi mnoho let především tonery do tiskáren a kopírek, všechny tiskárny zdarma zapůjčuje a také dělá jejich servis.
V Parapleti denně tiskneme důležitou zdravotní dokumentaci, informace pro klienty, dokumenty k provozním a finančním záležitostem atd., bývá to docela šrumec. A někdy prostě zafungují Murphyho zákony a v nejnevhodnější chvíli „to prostě netiskne“. Pak voláme SOS do Technotonu a oni nám obratem pomohou.

Nad běžný rámec „kancelářské“ spolupráce nám výborně pomáhá také každoroční zápůjčka mobilní kopírky na tradiční Běh pro Paraple.

Zkrátka, pokud někdy stojíte u své tiskárny nebo kopírky a v duchu lamentujete nebo se dokonce modlíte, pak bychom vám přáli, abyste měli svůj Techoton.

Na tomto místě nesmíme zapomenout poděkovat také panu Davidu Brezíkovi, který Technoton vůči nám zastupuje a patří už mezi naše blízké partnery a letité přátele. 

Díky za vše.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech