Pod Parapletem

27. 2. 2017

Na našich webových a facebookových stránkách vás průběžně informujeme o tom, že Centrum Paraple rozšiřuje své aktivity i v rovině společensko-kulturní. Projekt Pod Parapletem je toho důkazem.

Od ledna Pod Parapletem

Naplno odstartoval v lednu s opravdu vzácnými hosty – panem Zdeňkem Svěrákem a ředitelem Centra Davidem Lukešem. Večerem provázel Václav Uher. Setkání to bylo příjemné, milé a zábavné. Užilo si ho přes 60 návštěvníků. Všichni pánové byli ve výborné vypravěčské kondici a tak se z původně naplánované hodiny staly skoro dvě. Konec konců o tom, jaké to bylo, si budete moci už brzy více přečíst v březnovém vydání Magazínu Paraple.

V únoru jste se mohli potkat s Radkem Bangou a Aničkou Krátkou, tanečnicí na vozíku, která vystoupila v loňském charitativním dílu StarDance a děti zhlédly krásné divadelní představení O Sněhurce od divadelního spolku Pruhované panenky.

Prostor pro děti i dopělé, zdravé i s hadicapem

Aktivity projektu jsou navržené tak, aby měl každý možnost vybrat si, dospělí i děti. Některé jsou koncipovány jako workshopy, jiné jako přednášky či besedy se zajímavými hosty z nejrůznějších oblastí, jindy jde o hudební či divadelní představení nebo filmový klub. Vše je podpořeno možností dobře se občerstvit v naší kavárně.

Program projektu a upoutávky na konkrétní akce pravidelně zveřejňujeme a aktualizujeme na našem webu a facebooku. Pokud máte k programu nějaké dotazy, obraťte se na jeho koordinátorku Veroniku Formánkovou - email formankova@paraple.cz, telefon 607 282 155.

Přijďte vy i vaši přátelé do zase trochu jiného Paraplete. Těšíme se na vás.

Program na 1. pololetí roku 2017

13. 3. 
Program pro děti, Divadlo Damúza - Pohádky z lesa
20. 3. 
Host Pod Parapletem, David Svoboda (soudce, vozíčkář) a František Vyskočil (advokát, předseda správní rady Centra Paraple)
3. 4. 
Program pro děti, Divadlo Loutky bez hranic - Bojím se v lese, následuje výtvarná dílna
10. 4. 
Host, Hanka Melicharová o expedici No Limits Himalaya 2016 (výprava studentů plzeňských gymnázií s vozíčkářem Janem Krauskopfem do Indie)
27. 4. 
Čarodějnice
22. 5.
Host, bude doplněno
29. 5. 
Filmový klub, bude doplněno
18. 6. 
Běh pro Paraple
26. 6. 
Host, Trabantem po světě

 

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech