Rozšiřujeme naše služby

8. 3. 2017

Otevřeli jsme novou doplňkovou službu – cvičení s terapeutem. Služba je určena lidem s poškozením míchy, kteří mají zájem pravidelně cvičit s cílem dosáhnout správného fungování pohybového systému a maximální soběstačnosti a kteří aktuálně nevyužívají službu sociální rehabilitace. Zároveň chceme klienty podpořit v jejich pravidelném domácím cvičení.

Kolik cvičení stojí?

Služba není hrazena ze zdravotního pojištění. Jedna terapie (50 min.) stojí 400 Kč, nebo 380 Kč při zakoupení permanentky na 10 vstupů. Cvičení probíhá ve všední dny v odpoledních a večerních hodinách tak, aby bylo lépe dostupné.

Kdo s vámi bude cvičit

Koordinátorkou této služby je Sylvie Dundáčková, fyzioterapeutka a sportovní terapeutka, na kterou se můžete obracet kvůli rezervaci terapie či s případnými dotazy. Kontakt na ní je dundackova@paraple.cz. Službu zajišťují fyzioterapeutky Centra Paraple Veronika Horáková a Kateřina Mikyšková.

Souběžně se službou cvičení s terapeutem fungují dále i oblíbené masáže s masérem Martinem Talákem, který se na vás těší  každý čtvrtek odpoledne. Podmínky této služby zůstávají nezměněné, masáže si můžete objednávat na recepci Centra Paraple.

Více o obou službách

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech