StarDance - hvězda č. 5

19. 11. 2016

S potěšením a hrdostí vám představujeme naše hvězdy tančící v letošním ročníku StarDance.
Hvězdou č. 5 je Marie Nahodilová.
Majka je celoživotní optimistka. Život ji nepřestal bavit ani po nešťastné nehodě před 7 lety, kdy spadla z koně a poškodila si páteř. Po svém úrazu se soustředila na jediný cíl – být co možná nejvíce soběstačná. Touha vrátit se ke své původní práci i na vozíku, jí byla hnacím motorem. Bydlí v Jihlavě a potkat ji můžete v jihlavské nemocnici, kde pracuje jako zdravotní sestra. Obhájit tuto pozici nebylo vždy lehké. S vnitřní silou a optimismem se ale Majka dokázala vypořádat se vším a dnes už na to s úsměvem vzpomíná.
Miluje pohyb, denně cvičí jógu a plave. Její další velkou láskou je hudba – zpívá ve sboru a před dvěma lety začala plnit svůj sen a učí se hrát na klavír. Studuje jazyky, maluje a ráda čte. Zajímá se také o astrologii a numerologii.
S tancem mnoho zkušeností nemá, vzpomíná na své první taneční a v Centru Paraple zkoušela zumbu na vozíku. Za účast ve StarDance je velmi vděčná a bere to jako výzvu. Dosud o tom ale nikomu neřekla a přemýšlí, jak nejlépe své okolí překvapit… Bude to pro všechny odhalení až v přímém přenosu?

Zveřejněno: 19. 11. 2016

 

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech