Vinné sklepy Lechovice podporují Centrum Paraple už 17 let

2. 6. 2017

Mezi hlavní partnery Centra Paraple patří už mnoho let společnost Vinné sklepy Lechovice. Naše spolupráce začala v roce 2000. Při příležitosti oslav 900 let od založení Vranova nad Dyjí tehdy ponořila společnost VS Lechovice 900 lahví svého sektu do Vranovské přehrady. V ideálních podmínkách je nechala zrát do následujícího léta. V průběhu celého roku probíhala na webových stránkách společnosti dražba uloženého vína. Po slavnostním výlovu v srpnu 2001 byl výtěžek dražby věnován Centru Paraple.
Ponoření sektu, následná dražba a darování získané částky probíhá každý rok až do současnosti. Byla tak založena tradice, která milovníkům vína přináší výborný a exkluzivní sekt a Centru Paraple významnou finanční pomoc v jeho činnosti. K podpoře se každoročně připojuje také společnost Camp pláž Vranovská přehrada.
S lechovickými víny se přátelé Centra Paraple setkávají také při příležitosti některých významných paraplecích akcí, VS Lechovice je na ně věnují jako produktovou podporu.
V období let 2001 až 2016 přispěly Vinné sklepy Lechovice na činnost Centra Paraple úctyhodnou částkou téměř 6 milionů korun. Upřímně děkujeme.

Zpět na výpis aktualit
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech