Kam peníze půjdou a komu pomáháme?

Pomáháte nám

Každý rok naše služby využije více než 1400 klientů. Abychom jim mohli poskytovat kvalitní péči, potřebujeme na roční provoz Centra Paraple přibližně 42 mil. Kč. Celou polovinu z tohoto objemu získáváme díky vám. Jen společně s vámi můžeme udržet současný standard poskytovaných služeb. Děkujeme, že nám pomáháte, bez vaší pomoci bychom to nedokázali.

Pomoc, to nejsou jen peníze.
Podívejte se, jakými způsoby se můžete připojit se k těm, kteří nám již pomáhají.

Vyberte si, jak nás chcete podpořit

Kontakty pro dárce 274 771 478, indiviuální dárci - Monika Bartoníčková, firemní dárci - Honza Dolínek

Komu pomáháme a jak hospodaříme?

Lidem po poškození míchy pomáháme zvládnout těžkou životní situaci, zlepšit fyzický i psychický stav a dosáhnout co největší samostatnosti. Při spolupráci vycházíme z  individuálních potřeb, s důrazem na lidskou důstojnost, aktivní přístup a osobní zodpovědnost.
Každý rok naše služby využije více než 1400 klientů.
Aktuální rozpočet Centra Paraple je 42 mil. Kč, přičemž přibližně 50 % nákladů dofinancováváme z individuálních příspěvků a sponzorských darů.

Příběh našeho klienta

Martin jel jako spolujezdec v autě, které dostalo smyk a otočilo se na střechu. Řidič nepřežil. Martin měl větší štěstí. Má ale zlomenou páteř a přerušenou míchu. Vysoko,…

Více informací

Jak vypadá naše roční hospodaření a proč potřebujeme pomoc?

Klienti na pobytech potřebují 24hodinovou asistenční a zdravotnickou péči. Každý den ji u nás využívá cca 20 - 25 klientů. Tato péče je velice nákladná, úhrady od…

Více informací

Děkujeme vám, našim dárcům

Děkujeme vám všem, kteří jste nám pomohli vybudovat Centrum Paraple jako záchytný bod pro ty, kteří po poškození míchy po úrazu nebo nemoci ochrnou. Pomáháte nám Paraple a jeho služby udržet a rozvíjet.  Bez vás bychom nemohli každý rok pomáhat, podporovat a provázet při řešení vážných problémů více než 1 400 lidí.

Vážíme si vaší pomoci a zacházíme s ní tak, aby dobře posloužila co největšímu počtu lidí, kteří ji potřebují. Pokud teprve zvažujete svou pomoc, získejte o nás více informací tady na webu nebo využijte našich dnů otevřených dveří a přijďte se k nám podívat. Připojte se k přátelům Centra Paraple.

Jak to u nás vypadá?

Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech