Ubytování a Kavárna

Ubytování

V CP jsou k dispozici tři třílůžkové a jedenáct dvoulůžkových pokojů. Na každém pokoji jsou dvě elektricky polohovatelná lůžka (případné třetí lůžko je polohovatelné mechanicky či elektricky), s antidekubitními matracemi. Na některých pokojích je k dispozici také přistýlka.

pokoj_typ_2.jpg
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým prostorem, který je vybaven výškově nastavitelnou sprchovou sedačkou (popř. můžete využít sprchového vozíku), nebo s vanou zabudovanou na úroveň sedáku vozíku. Pokoje jsou vybaveny televizorem a signalizačním zařízením. V ubytovacích a společných prostorách CP je k dispozici Wi-Fi připojení.

V prvním patře je bezbariérově upravená kuchyňka vybavená sklokeramickou varnou deskou, elektrickou a mikrovlnnou troubou a základním nádobím. Kuchyňská deska je výškově nastavitelná. K odpočinku či setkávání s rodinou či přáteli můžete využívat Klubovnu s počítačem, televizí, knihovnou a stolním fotbalem. Volný čas můžete strávit také na zahradě, kde je k dispozici altánek, ohniště a hřiště.

Kavárna

V Kavárně zajišťujeme klientům pobytové služby celodenní stravování, které sestává ze snídaně, oběda (polévka a výběr ze tří hlavních jídel) a večeře. Dbáme na zdravý životní styl a kvalitní potraviny.

kavarna.JPG

Pro objednání nebo odhlášení stravy kontaktujte vedoucí stravovacího provozu Alenu Sochůrkovou na emailu sochurkova@paraple.cz nebo na telefonním čísle 274 001 310, a to nejlépe s předstihem 2 pracovních dní.
V Kavárně máte možnost si zakoupit také další občerstvení - teplé a studené nápoje, saláty, dezerty apod.

Otevírací doba Kavárny:

  • Po - Čt  8:00 – 21:00 hod.
  • Pá: 8:00 – 19:00 hod.
  • So – Ne: 8:30 – 19:00 hod.

Jídelní lístek:
15.10. - 21. 10. 2018

Alena Sochůrková
vedoucí stravovacího provozu
274 001 310 Detail
Pomáháme vozíčkářům

Pomáháme vozíčkářům

Díky vaší pomoci pomáháme klietnům zapojit se do života každý den.

Na co přispíváte? Chci darovat

vystrihovanka.jpg

Hlavní partneři

Více o našich partnerech