AKTUALITY

Běh pro Paraple po devatenácté

29. června 2018 Běh pro Paraple po devatenácté

Tentokrát se k běhu na 100 m zaregistrovalo 250 osob a do závodu na 5,1 km odstartovalo 292 běžců.
Kdo jste tam byl s námi tak víte, že trochu „pršelo a blejskalo se“, takže se běhalo pro Paraple i paraple.

bpp1

bpp

Letos jsme poprvé na Běh pro Paraple využili park Ladronka v Praze 6.  Oproti tomu tradičně ho zahájil zakladatel Centra Paraple Zdeněk Svěrák.
Pro dospělé i děti bylo připraveno odpoledne plné zábavy, s vystoupením Magdaleny Reifové a Petra Vacka, představením divadla Loutky bez hranic, kreativní dílnou a mnoha stánky s občerstvením.
Na velkém pódiu se vystřídali Ondřej Ruml, Petr Horejš, Ester Kočičková a další. Program uzavřela vystoupení kapel Support Lesbiens a Circus Brothers.
Návštěvníky celým odpolednem provázeli moderátoři České televize Jakub Voříšek a Jan Smetana a bubenická show kapely Tam Tam Batucada.
Podpořit účastníky a hlavně Centrum Paraple přišlo několik známých osobností, mezi nimi zakladatel Běhu Michal Horáček, Miroslav Táborský, Petr Brukner, Pavel Nový, Karel Šíp, Jan Onder, nebo youtubeři Kovy a Bé Hà Stylewithme.

Díky všem se opět podařilo vytvořit skvělou atmosféru.

Zvláštní poděkování patří našim partnerům, kteří nám znovu významně pomohli - ať už filantropií vyjádřenou šekem, firemním během, nebo praktickou pomocí s organizací akce.
Seznam všech partnerů Běhu naleznete zde http://www.behproparaple.cz/aktualni-rocnik/.

Skvělý výtěžek přesahující pět set tisíc korun využijeme na poskytování služeb sociální rehabilitace a odborné sociální poradenství lidem s poškozením míchy.

Děkujeme a těšíme se opět za rok!

bpp3

bpp4

Další fotografie najdete třeba na:
http://bit.ly/BEHPROPARAPLE2018
https://centrum-paraple.rajce.idnes.cz/Beh_pro_Paraple_2018_-_lide/

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat