AKTUALITY

Golf pro Paraple - podeváté a opět úspěšně

21. května 2018 Golf pro Paraple - podeváté a opět úspěšně

V neděli 20. května se v Golf&Spa Resortu Cihelny v Karlových Varech uskutečnil již 9. ročník charitativního golfového turnaje GOLF PRO PARAPLE. Celou nedělí tradičně prováděl patron turnaje Marek Eben. Výtěžek z turnaje „puttuje“ do Centra Paraple.

Do golfového resortu Cihelny přijelo podpořit Centrum Paraple celkem 52 golfistů. Nechyběly mezi nimi ani známé osobnosti z oblasti kultury, zdravotnictví a sportu – například herec Jiří Bartoška, výkonný ředitel MFF KV Kryštof Mucha, fyzioterapeut prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. nebo paragolfista a paralympionik Pavel Bambousek.
Hrálo se opět systémem Texas Scramble v celkem 13 flightech. Výtěžek z celé akce použije Centrum Paraple na svoji činnost – zejména poskytování služeb sociální rehabilitace a odborného sociálního poradenství lidem s poškozením míchy. Celkem jde o 244 943 Kč.
Golfová neděle začala snídaní, na green se golfisti vydali v 10 hodin. Po třetí hodině odpoledne již bylo dohráno a mohlo proběhnout vyhlášení.
Vítězem se letos, obdobně jako v roce 2017, stal tým Passerinvest Group, druhé místo patřilo flightu složenému z hostů a přátel golfového resortu Cihelny a na třetím místě se umístil jeden ze dvou týmů dlouholetého významného partnera Centra Paraple firmy DB Schenker.
Během odpoledního rautu se mohli hráči utkat v soutěži Trouble shot (odpalování z terasy golfového resortu na nejbližší golfovou jamku), shlédnout prezentaci vín a kávy či si vyzkoušet hru z paragolfového vozíku.

gpp_2018_3

Ředitel Centra Paraple David Lukeš byl s letošním turnajem spokojen: „Jsem rád, že se z Golfu pro Paraple stala již tradiční záležitost, a že se zde každoročně setkávám se známými tvářemi. Zároveň mě těší, že do skupiny hráčů vždy přibude někdo nový. Letos je to například Česká zemědělská univerzita v čele se svým rektorem prof. Petrem Skleničkou. Je potěšující, že se tato forma filantropie stává přirozenou součástí univerzitního prostředí.“
Akci si pochvaloval také generální manažer Golf& Spa Resortu, Jan Motlík: „Jsem rád, že si to všichni přítomní užili nejen díky ideálnímu počasí a bude mi potěšením, když se všichni setkáme při dalším jubilejním desátém ročníku opět u nás na hřišti.“

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat