AKTUALITY

Kvalita českých nemocnic

6. července 2020
Kvalita českých nemocnic

Rádi bychom Vás informovali o tom, že nezisková organizace HealthCare Institute o.p.s. opět poskytla možnost hodnotit kvalitu českých nemocnic prostřednictvím speciálního celostátního průzkumu Nemocnice ČR 2020.

Pokud jste v roce 2020 byli pacientem některé z českých nemocnic, pomozte prosím tuto nemocnici ohodnotit vyplněním jednoho z následujících anonymních dotazníků.

Dotazník k vyplnění hospitalizovaných pacientů ZDE.
Dotazník k vyplnění ambulantních pacientů ZDE.

Možnost hlasování je otevřena do 31. 8. 2020. Cílem tohoto průzkumu je sestavit žebříček nemocnic dle míry bezpečnosti a také spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů.

Výsledky 15. ročníku celostátního průzkumu Nemocnice ČR 2020 budou představeny na konci listopadu v rámci odborné konference Efektivní nemocnice 2020, kterou realizuje již zmíněná nezisková organizace HealthCare Institute o.p.s. zabývající se zvyšováním kvality a efektivity péče v nemocnicích.

Žebříčky českých nemocnic a zdravotních pojišťoven pro rok 2020 naleznete také na konci listopadu v celostátních médiích a na webových stránkách www.nejlepsi-nemocnice.cz.

Předem děkujeme za Váš čas i ochotu podílet se na zvyšování kvality poskytované zdravotní péče v českých nemocnicích.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat