Letošní sezónu sportovních tematických programů na začátku května odstartovala cyklistika. Již tradičně jsme vyrazili na oblíbené Nové Zámky provětrat handbiky, lehokola a klienty.  Bezbariérový hotel s milým personálem a skvělou kuchyní si nikdo nechtěl nechat ujít. Předpověď počasí na týden nám hrála do karet, tak abychom mohli vyrážet každý den. Celá skupina byla složena z 18ti sportovních nadšenců. 

Kvůli bezpečnosti na silnici jsme se rozdělili do menších skupin dle výkonosti, tak abychom neohrožovali sebe, ale ani ostatní účastníky provozu. Společně jsme za celý týden najeli okolo 180 km. Panovala dobrá nálada i s protivětrem a vybitými bateriemi. Objevovali jsme krásy okolí Poděbrad, Dětenic a zámku Loučeň. Samozřejmě jsme nevynechávali občerstvovací stanice na něco dobrého k pití a jídlu.

Pro někoho to byla první zkušenost s handbikem, pro někoho to bylo poprvé vyrazit na týden mimo domácí nebo paraplecí prostředí. Přes počáteční obavy jsme to všichni zvládli skvěle a už teď se těšíme na další tematický program.

Mrkněte na fotky v naší GALERII.