AKTUALITY

Nakažlivé dobro

28. září 2018 Nakažlivé dobro

Na příběhu akce Během Třebotovem je krásně vidět, jak je dobrovolnictví a dárcovství zdravě nakažlivé. A že od nápadu jednotlivce, přes domluvu skupiny kamarádů až po komunitní akci, nemusí být až tak daleko.

Běhat Třebotovem pro Paraple se již stalo tradicí. I letos paní Naďa Lukášová, kterou k uspořádání tohoto běhu inspiroval její tatínek, získala mnoho partnerů a sponzorů, pozvala malé i velké běžce a s partou přátel vytyčila trasu.
Tahle skvělá akce se konala popáté a už dávno překročila hranice jedné malé a krásné obce kousek za Prahou.

bt_1 bt_2

bt_3 bt_4

„Pro Centrum Paraple jsou podobné akce velkým požehnáním. Moc rádi se jich účastníme, protože když pomineme finanční výtěžek, který byl v tomto případě úctyhodných 32 243 Kč, tak je to pro nás skvělá příležitost představit naši organizaci lidem, které zajímá, na co přispívají a chtějí se ujistit, kde a jak jejich peníze pomáhají,“ řekl po letošním běhu Honza Dolínek, manažer fundraisingu Centra Paraple.

bt_5 bt_6

bt_7 bt_8

Těší nás každá regionální akce - divadelní vystoupení, koncert v základní škole nebo třeba právě běh pro Paraple.
Takto získané peníze jsou pro nás důležitou součástí celoroční snahy získávat nové a dlouhodobé dárce.
Pokud máte pocit, že i u vás se děje něco zajímavého a Paraple by u toho nemělo chybět, dejte nám vědět a společně vymyslíme, jak navázat spolupráci a společnými silami pomáhat těm, kteří naši péči potřebují.
Kontakt: Honza Dolínek, Zhys43a6LTCk8Zfd05pJ, 724 825 933.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat