AKTUALITY

On-line individuální výživové poradenství

3. listopadu 2020
On-line individuální výživové poradenství

Opět všichni prožíváme náročné období, ve kterém je často problém udržet jakýkoli režim. A ten je přitom tak zásadní. Energetický výdej, u osob po poranění míchy už tak omezený, se v tomto období ještě snižuje. Zároveň máme více času myslet na jídlo a motáme se doma kolem nebezpečných, leč „strategických“ potravinových zásob. Proto je velmi důležité přemýšlet z jakých potravin si složit hlavní jídla tak, abychom získali všechny potřebné živiny a dostatek vlákniny, ale ne zbytečně vysokou energii? Zásady „nutričně vyváženého talíře“ je dobré se držet i v období omezeného pohybu mimo domov. Dokonce lze říci, že je to ještě důležitější než při běžném denním režimu. Potřebujeme tělu dodat veškeré důležité makroživiny i mikroživiny (vitamíny, minerální látky), aby náš imunitní systém dobře fungoval. Za druhé u většiny z nás došlo k poklesu energetického výdeje, a proto hrozí nechtěný nárůst hmotnosti a zhoršení zdravotního stavu. 

Pokud byste měli chuť aktuální situaci probrat s nutriční specialistkou Anetou Sadílkovou, nabízíme Vám možnost využít individuální on-line setkání. Setkání trvá 60 minut a stojí 250 kč stejně jako při pobytu. Potřebujete se pouze připojit ze svého domova buď přes MS Teams, skype nebo google meets. V případě zájmu se neváhejte obrátit na pohybového terapeuta Milana Šlaufa - 8byk4WidWnsjGKf7~8CvVW7r, který vám on-line schůzku zprostředkuje a zároveň Vám i poradí se vším potřebným.

Aneta Sadílková k medailonkuAneta Sadílková působí jako nutriční terapeutka na 3. interní klinice 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Všeobecné fakultní nemocnice v Praze, kde se věnuje především pacientům s obezitou a přidruženými onemocněními.
S Centrem Paraple spolupracuje mnoho let. Pro klienty zde vede pravidelné nutriční workshopy i individuální konzultace, včetně možnosti zapojit se do půlročního programu s využitím on-line sledování jídelníčku. A také pomáhá při sestavování doplňkového sortimentu v Kavárně pod Parapletem.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat