AKTUALITY

Představujeme naše partnery - Technoton

27. dubna 2018 Představujeme naše partnery - Technoton

Firma Technoton existuje už od roku 1994. Je tedy co do zkušeností na trhu i v životě vrstevníkem Paraplete. A to je možná jeden z důvodů proč si dlouhodobě tak dobře rozumíme.

Technoton dodává do Centra Paraple skutečně už velmi mnoho let především tonery do tiskáren a kopírek, všechny tiskárny zdarma zapůjčuje a také dělá jejich servis.
V Parapleti denně tiskneme důležitou zdravotní dokumentaci, informace pro klienty, dokumenty k provozním a finančním záležitostem atd., bývá to docela šrumec. A někdy prostě zafungují Murphyho zákony a v nejnevhodnější chvíli „to prostě netiskne“. Pak voláme SOS do Technotonu a oni nám obratem pomohou.

Nad běžný rámec „kancelářské“ spolupráce nám výborně pomáhá také každoroční zápůjčka mobilní kopírky na tradiční Běh pro Paraple.

Zkrátka, pokud někdy stojíte u své tiskárny nebo kopírky a v duchu lamentujete nebo se dokonce modlíte, pak bychom vám přáli, abyste měli svůj Techoton.

Na tomto místě nesmíme zapomenout poděkovat také panu Davidu Brezíkovi, který Technoton vůči nám zastupuje a patří už mezi naše blízké partnery a letité přátele. 

Díky za vše.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat