AKTUALITY

Ve čtvrtek 10. 9. Diskusní panel Občan a stát

7. září 2020
Ve čtvrtek 10. 9. Diskusní panel Občan a stát

Dovolujeme si vás pozvat na diskusní panel Občan a stát, který 10. září 2020 od 13:00 hodin v pražském kině Aero pořádá Centrum Paraple.

Osobnosti, které se angažují při řešení společensky důležitých témat a mají vztah k veřejně prospěšným aktivitám, budou diskutovat na téma aktivní občan a stát, úloha lídrů ve společnosti, kultivace veřejného prostoru prostřednictvím médií a vzdělávání.
Vystoupí: Dana Drábová, Silvie Lauder, Petr Pavel, Luděk Niedermayer, David Smoljak, Robert Čásenský, Petr Herian, Petr Šimíček, Robert Basch, Klára Laurenčíková, David Lukeš a Petr Třešňák.
Diskusi osobností ke společensky důležitým tématům a veřejně prospěšným aktivitám povede Nora Fridrichová.
"Ten, kdo ponechává řešení svých problémů a životních podmínek pouze na druhých, nevyužívá právo kontrolovat a ovlivňovat je, postupně o svá práva přichází. To se netýká jen lidí na vozíku, kterým pomáhá Centrum Paraple, ale nás všech. Informace a názory odborníků potřebujeme k vytváření svých vlastních postojů," říká o tomto diskusním panelu spoluzakladatelka Centra Paraple Alena Kábrtová.
Tisková zpráva ke stažení ZDE.

Kapacita omezena! Zajistěte si proto vstupenky včas ZDE nebo nás dne 10. 9. od 13 hodin sledujte online: Česká televize, YouTube, Facebook

Občan a stát

Těšíme se na vás!

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat