AKTUALITY

Zlatý Magazín

17. srpna 2018 Zlatý Magazín

Magazín Paraple vychází již mnoho let, v posledních dvou ale prošel výraznou obměnou. Jak vizuální, tak obsahovou. A obzvlášť v posledním roce se ukazuje, že není problém ho naplnit, spíš naopak. Děje se toho prostě spousta.
A to nejen ve “spinální“ oblasti. Časopis je sice určen hlavně pro klienty Centra Paraple, ale my se ho snažíme dělat tak, aby zaujal i další čtenáře.
I proto jsme do prázdninového vydání zařadili téma Jak si zajistit pomoc na doma, které se týká osobní asistence a domácí zdravotní péče. Tedy služeb, jež se zdaleka neomezují jen na naší cílovou skupinu, ale které mohou využít i např. chronicky nemocní, senioři atd.
Stejně tak kohokoliv může zaujmout článek o mýtech a omylech při snaze o redukci hmotnosti a tipy na zdravé a nutričně vyvážené vaření, o tom, jak se připravuje aukce uměleckých děl, kreslený komiks a mnoho dalšího.
Pokud bychom však z minulého vydání měli vypíchnout jen jediný článek, byl by to ten o Janu Kašparovi – nejen herci Divadla Járy Cimrmana, ale slovy autorky článku, Aleny Kábrtové, i bojovníkovi za spravedlnost a řád, manželovi, otci, příteli, organizátorovi, vášnivém kutilovi, konstruktérovi, jezdci na čtyřkolce… a v neposlední řadě také spoluzakladateli Centra Paraple a Svazu Paraplegiků. Myslíme, že takovýto článek jinde nenajdete.
Poslední tři čísla Magazínu si můžete prolistovat přes titulní stránky níže a pokud vás zaujmou, tak máte možnost se na adrese ~.po6196LTCk8Zfd05pJ zaregistrovat k jeho bezplatnému odběru. Časopis vám můžeme pravidelně zasílat jak v papírové, tak v elektronické podobě. Záleží jen na vás.
Přejeme vám příjemný čtenářský zážitek.

mag_titulka_1_nl mag_titulka_2_nl mag_titulka_3_nl

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat