Volná místa

Právě se Vám otevírá možnost připojit se k týmu Centra Paraple, který pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Společně hledáme způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života.

Staňte se součástí našeho multidisciplinárního týmu. Je to zajímavá a smysluplná práce.

Pokud Vás zaujala některá z níže uvedených pozic, přihlaste se přes webový portál jobs.cz kliknutím na název pozice, případně můžete zaslat motivační dopis a životopis na adresu: _knmVYUS_8Ek6-94Ys nebo volejte přímo personální manažerce Marii Vydrželové na telefonní číslo 737 700 150.
Neobdržíte-li od nás po zaslání životopisu odpověď, prověřte prosím, zda ji nenajdete ve složce Spam, případně se nám ozvěte na adresu _knmVYUS_8Ek6-94Ys.

V tuto chvíli hledáme posilu na tuto pozici:

Sociální pracovník
Sociální pracovník, na kterého čekáme, je pečlivá a zodpovědná osobnost s odbornou způsobilostí pro výkon práce sociálního pracovníka. Osobnost s aktivním přístupem a schopností sebereflexe, která má praktickou znalost standardů kvality sociálních služeb a ideálně i zkušenost v case managementu. Sociální pracovník je u nás průvodcem klienta ve službě, důležitým členem multidisciplinárního sociálně-zdravotního týmu i poradenským pracovníkem.

Zdravotní sestra
Sestřičky v Centru Paraple sledují zdravotní stav klientů, zajišťují zdravotní péči a poskytují poradenství zejména v oblasti urologie, hojení ran, polohování, životosprávy a výživy. Naše ideální sestra je pečlivá, zodpovědná osobnost s kvalifikačními předpoklady pro danou práci – všeobecná  nebo praktická sestra.

Pokud si chcete být jisti, že je tato pozice pro Vás vhodná, nabízíme Vám po absolvování pohovoru přijít na zkrácenou zkušební směnu.

Co za to nabízíme?

  • zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
  • intenzivní týmovou spolupráci
  • otevřenou přátelskou atmosféru, neformální prostředí
  • profesní i lidskou podporu týmu
  • interní a externí vzdělávání a supervize
  • volno o vánočních a velikonočních svátcích
  • řadu zaměstnaneckých benefitů (Cafeterie, 5 týdnů dovolené, Multisportkarta, dotované závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce,…)

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat