Honza Dolínek

manažer fundraisingu a public relations Zhys43a6LTCk8Zfd05pJ 724825933 274 001 321

manažer fundraisingu a public relations

Honza zažil Paraple už na samém počátku jako student sociální práce. Část výuky před více než 20 lety „Sociálně-právní akademie“ probíhala v prostorách Centra krátce po jeho otevření.

Pak se jeho cesta neziskovým sektorem ubírala jiným směrem. Se spolužáky založili organizaci JAHODA, která se postupně vypracovala ve fungující komunitní centrum na kraji Prahy. 
Později působil v nejznámějším českém sbírkovém projektu „Pomozte dětem“ a několik let řídil firemní Nadační fond Veolia. V roli konzultanta nebo hodnotitele projektů spolupracoval s mnoha českými nadacemi nebo fondy např. Nadace Via, Nadační fond Avast, Nadace O2. Asi největší profesní srdcovou záležitostí je pro něj fenomén dobrovolnictví a patří mezi zakladatele portálu Dobrovolnik.cz. Před nástupem do Centra Paraple několik let vedl tým štědré sociální sítě Hearth.net a krátce působil na pozici fundraisera ve společnosti EDUin.

Filantropie v pravém slova smyslu patří do jeho života osobně i profesně prakticky nepřetržitě. Jediná věc, která stojí na žebříčku hodnot ještě a o pořádný kus výš je jeho rodina. Manželka Jana a děti Daniel, Martin a Anička … a taky pes Woody, kocour Barnabáš a kočka Mia. 
Ve volném čase, kterého poslední dobou moc není, ho baví setkávání s přáteli a také internet jako takový.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat

Hlavní partneři

Česká televize Český rozhlas Radiožurnál Flexi životní pojištění Kaufland Galerie Kodl
Nadační fond Avast Opel Trigema Vinné sklepy Lechovice Volkswagen Financial Services Vyskočil, Krošlák a partneři s.r.o., advokátní kancelář