Sandra Todtová

sociální pracovnice ahqD5f56LTCk8Zfd05pJ 274 001 318

sociální pracovnice

Sandra vystudovala Vysokou školu psychosociálních studií obor sociální politika a sociální práce se zaměřením na aplikovanou psychoterapii a skupinovou komunikaci. V rámci studií má ukončený i pětiletý daseinanalytický výcvik. Dále absolvovala kurzy zaměřené na krizovou intervenci a koučink. Během studií působila v několika zařízeních jako stážista, kde získávala bohaté zkušenosti.
V roce 2011 nastoupila jako vychovatelka do Praktické školy v Praze. Pracovala zde s dětmi s poruchou chování, LMP nebo ADHD a později také učila výtvarnou výchovu a v přípravné třídě.
V roce 2016 začala pracovat ve škole speciální se zaměřením na poruchy autistického spektra. Dodnes spolupracuje s canisterapeutickým spolkem Tam, kde zvířata pomáhají, kde působí jako externí školitel.
Do Centra Paraple nastoupila na jaře 2019 na pozici sociální pracovník.
Sandra je všestranný člověk s kreativní duší, který se rád směje. Ve volném čase se věnuje malbě či kresbě. Má ráda filmy a hraní deskových her s přáteli. Když je hezky ráda vyrazí do parku tančit s hula hoop obručí. Baví jí pohyb všeho druhu od bojových sportů, cvičení jógy až po jízdu na kole a procházky v přírodě.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat