Informace

Přednáškový program bude probíhat ve velké tělocvičně, workshopy pak v tělocvičně malé.
Koncerty se odehrají na zahradě, kde bude k nalezení i občerstvení ve stáncích se zahraniční kuchyní a stanové městečko.
A venku na parkovišti před Centrem Paraple bude vystaveno několik bezbariérových obytných vozů k prohlédnutí.

Čas

Pátek 24. dubna, 14 – 22 hod
Sobota 25. dubna, 10 – 22 hod

Přijíždět můžete v pátek už kolem 13 hodin. Nocležníky, kteří budou přespávat do neděle, prosíme, aby areál Centra Paraple opustili během dopoledne (do 12:00).

Místo

Centrum Paraple, o.p.s.
Ovčárská 471/1b
108 00, Praha 10 – Malešice

Areál Centra Paraple je kompletně bezbariérový. Je zde dostatek bezbariérových toalet. V případě nutnosti i sprcha.

Vstupenky

Budete mít možnost zakoupit vstupenky na každý den nebo oba dva dny najednou.
Lístky jsou nevratné. Pokud se nakonec festivalu nebudete moct zúčastnit, nabídněte je k prodeji v události na facebooku. Jsou-li vstupenky vyprodané a vy se toužíte festivalu zúčastnit, zkuste je poptat na stejné adrese.

U vstupu ukážete zakoupenou vstupenku (vytištěnou nebo v telefonu), na ruku  dostanete pásek a malý dárek.

Doprava

Bude-li to možné, využijte MHD. Nejbližší zastávka je Sídliště Malešice. Parkování autem nebude v areálu Centra Paraple možné, pouze na parkovištích mezi přilehlými obytnými domy.

Jídlo a pití

Na místě bude několik stánků s občerstvením, včetně vegetariánských variant. O pivo se postará Plzeňský prazdroj, o víno sklepy Lechovice. V paraplecí kavárně bude k dispozici stálá nabídka kávy a čaje, nealkoholických nápojů, sendvičů a večer zde bude možnost koupit špekáček s chlebem a hořčicí. Neupečený, to už bude na vás.
Nocležníkům připraví kavárna i snídani.
Počítejte se standardními festivalovými cenami při podobných akcích.

Ubytování

Ubytování hotelového typu na tuto akci neposkytujeme. Jak vám ukáží přednášející, stan je mnohem lepší varianta. Můžete si dovézt vlastní stan a rozhodit si ho na zahradě. Budete-li potřebovat, můžeme stan i s nafukovací matrací zařídit my (obě varianty je nutné zaškrtnout při registraci, kapacita je omezená).

Asistence

Po areálu se bude pohybovat několik pomocníků v tričku s nápisem "Mohu Vám pomoci?". Rádi vám přenesou jídlo a pití ke stolu či do přednáškového sálu, popostrčí do kopce nebo si s vámi jen poklábosí. Více si musíte zařídit sami.

Prosíme vás, nežádejte jakoukoli asistenci od ošetřovatelského týmu Centra Paraple.

Zvířata

Ačkoli je Paraple standardně "dog friendly", na tuto akci nechte své mazlíčky doma. Jedinou výjimkou jsou asistenční psi, kteří mají vstup povolen.

Slosování o ceny

Na závěr festivalu vylosujeme z dvoudenních vstupenek 3 šťastlivce, kteří se podělí o hodnotné ceny. Napovíme, že partnery festivalu jsou, mimo jiné, Orea Hotels, Alpine Pro a Czech Photo Centre.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat