E-SHOP

Dárky s logem Centra Paraple udělají radost hned několikrát. Poprvé v Parapleti, protože zakoupením čehokoliv v našem e-shopu automaticky podporujete naše služby a program. Podruhé tomu, kdo dárek dostane a rozbalí, protože se snažíme prodávat věci nejen užitečné, ale i milé a pěkné. Potřetí tomu, kdo dárek nakoupí, protože uvidí radost, kterou dárek způsobí, protože jak praví klasik: "Dali jsme vám kamarádíčkové dary, dary jsme vám kamarádíčkové dali. A proč jsme vám dali dary? Inu proto, abychom z vás měli radost. A proč jsme MY chtěli, abyste VY měli radost? Abychom MY měli radost, že VY máte radost...!"

Dárkové předměty si můžete zakoupit také na recepci Centra Paraple, nebo si je objednat na dobírku telefonicky na čísle 274 771 478, nebo emailem recepce@paraple.cz.

Některé dárky jsou speciální edicí od našich partnerů  a tak je možné zakoupit je rychleji právě u nich. Prvními vlaštovkami jsou společnosti Aviko Time, která z každého prodaného šperku SILVER CAT věnuje část zisku Centru Paraple, Vinné sklepy Lechovice, u kterých můžete v náš prospěch nakoupit jeden ze sektů, Český rozhlas se svojí Radiotékou, kde můžete přispět zakoupení jedné z audioknih, a Abalon, s.r.o., který připravil inspirativní kolekci vánočních přání a PF plnou paraplat.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat