UBYTOVÁNÍ A KAVÁRNA


Ubytování

V případě volné kapacity může bezbariérové ubytování v Centru Paraple využít i veřejnost.

Ubytování poskytujeme na dvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích, na některých pokojích je též možnost přistýlky. Lůžka jsou polohovatelná, vybavena antidekubitními matracemi, většina lůžek je polohovatelná elektricky. 
Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (WC a sprchový kout, popř. vanu). Pokoje jsou pokryty wi-fi signálem, vybaveny barevným televizorem, na některých pokojích je k dispozici bezpečnostní schránka.
V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Další stravu je možné si předem objednat v kavárně Centra Paraple.
Parkovat lze přímo v areálu Centra Paraple.
Platbu za ubytování je možné provést v hotovosti (v provozní době recepce), nebo převodem na provozní účet 239 586 242/0300.
Jakoukoliv změnu v domluveném ubytování hlaste prosím s dostatečným předstihem – od pondělí do čtvrtka do 15:00 hod., v pátek do 12:00 hod.

Upozornění: V rámci hotelového ubytování neposkytujeme zdravotní, ošetřovatelskou a asistenční péči. Hosté nemohou využívat rehabilitační terapii Centra.

Bližší informace o ubytování naleznete ZDE     

Kontaktní osoby

Richard Franta:
274 001 322, 1knx-Z4WHinBR%b_T-M


Kavárna

V Kavárně pod Parapletem nabízíme celodenní stravování a rozmanité občerstvení.
Zakoupit si zde můžete čerstvé dezerty, saláty apod. a dále také teplé a studené nealkoholické nápoje, pivo, víno a cukrovinky.
Stravování se objednává a odhlašuje vždy minimálně 1 pracovní den předem (do 13:30 hod.), a to osobně, e-mailem na adrese %hpr_bagc8m%C%5jWiyoO1p nebo telefonicky na čísle 274 001 310.

JÍDELNÍ LÍSTEK

Otevírací doba kavárny

pondělí - čtvrtek: 8.00 – 21.00
pátek: 8.00 – 19.00
sobota - neděle: 8.30 – 19.00

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat