Běh | jízda | chůze pro Paraple vstupuje do třetího ročníku. V květnu můžete chodit, běhat, jezdit… Kdykoli a kdekoli. Nejenže zdoláte osobní rekordy či porazíte svoji lenost, ale především pomůžete Centru Paraple. Od 1. května do 25. května 2023, bez omezení místa i času.

Zapojit se může skutečně každý. A jak to vlastně funguje? Naprosto bezpečně a jednoduše. Zvolíte si aktivitu, budete sbírat kilometry a sdílet je pomocí své oblíbené aplikace. Přihlášení účastníci se mohou mezi sebou, ať už jako jednotlivci či týmy, na dálku utkat v několika disciplínách. Variant, jak se zapojit, pohybem prospět sobě a zároveň i přispět Centru Paraple, je spousta: běh, jízda na kole, koloběžce, handbiku, skateboardu či bruslích nebo chůze, a to jak samotná, tak spojená s procházkou například s kočárkem či se psem. Sportovat a sbírat kilometry může každý dle svých možností, kdykoliv a kdekoliv, jak se komu právě hodí.

Cena startovného je 199 Kč. Veškerý výtěžek z akce Centrum Paraple použije na zajištění služeb lidem, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu.

CHCI SE ROVNOU REGISTROVAT

CHCI NAHRÁT SVOU AKTIVITU

Při registraci je navíc možné podpořit Centrum Paraple zakoupením sportovního trika a vybraného merche s naším logem nebo přímo přispět na služby klientům s poškozením míchy.
Trika Běh pro Paraple 2023Přidejte se k nám a běhejte, jezděte, choďte a přitom se foťte a sdílejte svoje výkony pod hashtagy #pohybemproparaple #behamproparaple #pomahamenajitcestudal. 

A kdo překoná nejen sebe, ale i nás ostatní, bude obdarován hodnotnými cenami od našich partnerů. Vyhlášení výsledků za zdolané kilometry proběhne v rámci sportovní akce Běh pro Paraple, která se uskuteční 27. 5. 2023 v Malešickém parku v Praze 10, nedaleko našeho centra.

Ze všech registrovaných budeme losovat tři hodnotné výhry:
– poukaz od Orea Hotels na pobyt dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč.
– dvě vstupenky na představení Žižkovského divadla Járy Cimrmana.
– dvě vstupenky na speciální představení Centra Paraple „Jak se vám líbí“ v rámci Letních Shakespearovských slavností.

Více informací na www.pohybemproparaple.cz.