Běh | jízda | chůze pro Paraple vstupuje do třetího ročníku. V květnu můžete chodit, běhat, jezdit… Kdykoli a kdekoli. Nejenže zdoláte osobní rekordy či porazíte svoji lenost, ale především pomůžete Centru Paraple. Od 1. května do 25. května 2023, bez omezení místa i času.

Zapojit se může skutečně každý. A jak to vlastně funguje? Naprosto bezpečně a jednoduše. Zvolíte si aktivitu, budete sbírat kilometry a sdílet je pomocí své oblíbené aplikace. Přihlášení účastníci se mohou mezi sebou, ať už jako jednotlivci či týmy, na dálku utkat v několika disciplínách. Variant, jak se zapojit, pohybem prospět sobě a zároveň i přispět Centru Paraple, je spousta: běh, jízda na kole, koloběžce, handbiku, skateboardu či bruslích nebo chůze, a to jak samotná, tak spojená s procházkou například s kočárkem či se psem. Sportovat a sbírat kilometry může každý dle svých možností, kdykoliv a kdekoliv, jak se komu právě hodí.

Cena startovného je 199 Kč. Veškerý výtěžek z akce Centrum Paraple použije na zajištění služeb lidem, kteří ochrnuli následkem nemoci či úrazu.

REGISTRACE

Při registraci je navíc možné podpořit Centrum Paraple zakoupením sportovního trika a vybraného merche s naším logem nebo přímo přispět na služby klientům s poškozením míchy.
Trika Běh pro Paraple 2023A kdo překoná nejen sebe, ale i nás ostatní, bude obdarován hodnotnými cenami od našich partnerů. Vyhlášení výsledků za zdolané kilometry proběhne v rámci sportovní akce Běh pro Paraple, která se uskuteční 27. 5. 2023 v Malešickém parku v Praze 10, nedaleko našeho centra.

Více informací na www.behproparaple.cz.