Sejdeme se na zahradě 2022

Sejdeme se na zahradě 2022
21. července 2022 od 18:00 do 22:00 Centrum Paraple

Akcí Sejdeme se na zahradě propojujeme svět vozíčkářů se světem života bez vozíků. Již tradičně je jeden čtvrtek v červenci zasvěcen potkávání příznivců Centra Paraple, fanoušků kultury a aktivního způsobu trávení volného času.

Letní setkání je nejen příležitostí strávit příjemný čas, ale také se nepřímo seznámit s problematikou života na vozíku a aktivitami Centra Paraple.

Zahrada Centra Paraple v pražských Malešicích proto opět ožije ve čtvrtek 21. července. Připravené je hudební vystoupení Justina Lavashe, stand-up v podání Adély Elbel a Vojty Záveského alias Vojtaano a projekce českého filmu z roku 2022 „Betlémské světlo“ režiséra Jana Svěráka, natočený na motivy tří povídek jeho otce Zdeňka Svěráka, spoluzakladatele Centra Paraple. Zkraje programu proběhne vyhlášení 2. ročníku Virtuálního běhu pro Paraple. Akci uvádí Vašek Uher. Chybět nebude relax zóna, piknikové deky, stánky s občerstvením či kvalitní vychlazené pití.

Vstupenky v hodnotě 150,-Kč/ na osobu je možné zakoupit přes GoOut POD TÍMTO ODKAZEM nebo přímo na recepci v našem centru. Výtěžek ze vstupného bude použit na provoz Centra Paraple.

Těšíme se na vás!
Sejdeme se na zahradě 2022_program

Parkování v areálu Centra Paraple není možné. Děkujeme za pochopení.


Bez názvu-4

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat