Virtuální Běh/jízda pro Paraple 2022

Virtuální Běh/jízda pro Paraple 2022
1. května 2022 — 31. května 2022 Kdekoliv

Termín konání: 1. 5. - 31. 5. 2022
Místo konání: kdekoliv

2. ročník charitativního virtuálního běhu určený pro všechny nejen v České republice. Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli a kdekoli po celý květen. 

Virtuální Běh/jízda pro Paraple, bez omezení místa i času, je projektem Centra Paraple určeným pro všechny vrcholové i rekreační sportovce napříč celou Českou republikou. Na velmi úspěšný pilotní ročník v roce 2021 naváže Virtuální Běh/Jízda pro Paraple i v roce 2022.​ 

Akce je založena na nastavení osobní výzvy, kterou se přihlášený jedinec snaží v termínu akce splnit. Ujité, uběhnuté nebo ujeté kilometry, které zaznamená sportovní aplikace, si každý zadává do webové aplikace. Zadané údaje prochází průběžně kontrolou a pro ověření správnosti každý nahrává ke svému výsledku vyfocenou obrazovkou sportovní aplikace.

Startovné v hodnotě 499 Kč zahrnuje funkční čelenku a nákrčník ALPINE PRO, startovní číslo, diplom a medaili.​

Startovné v hodnotě 199 Kč zahrnuje startovní číslo a diplom.

Podpořte spolu s námi Centrum Paraple. Díky registracím účastníků a darům partnerských firem projekt přinese významnou částku do rozpočtu Centra Paraple, která je nezbytná na 
dofinancování poskytovaných služeb.

Registrace bude spuštěna 1. 3. 2022.

Vyhlášení výsledků za zdolané kilometry proběhne v rámci 22. ročníku Běhu pro Paraple v pražském Malešickém parku, a to 4. června od 14:00 hodin.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat