Virtuální běh/jízda pro Paraple 2022

Virtuální běh/jízda pro Paraple 2022
1. června 2022 — 30. června 2022 Kdekoliv

2. ročník charitativního virtuálního běhu určený pro všechny nejen v České republice. Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli a kdekoli po celý červen. 

Virtuální běh/jízda pro Paraple, bez omezení místa i času, je projektem Centra Paraple určeným pro všechny vrcholové i rekreační sportovce napříč celou Českou republikou. Na velmi úspěšný pilotní ročník v roce 2021 naváže Virtuální běh/jízda pro Paraple i v roce 2022.​ Partner akce je Auto - Poly.

Akce je založena na nastavení osobní výzvy, kterou se přihlášený jedinec snaží v termínu akce splnit. Kilometry, které účastníci uběhnou, ujedou nebo ujdou, zaznamená každému jeho oblíbená sportovní aplikace, kterou si sami nahrají ke svému výsledku do webové aplikace. 

  • Startovné v hodnotě 200 Kč zahrnuje startovní číslo a diplom.

Centrum Paraple lze dále podpořit nákupem tematického merche - funkční čelenkou nebo nákrčníkem Alpine Pro.

Patron akce je známý tanečník StarDance Dominik Vodička
Dominik Vodička

Podpořte spolu s námi Centrum Paraple. Díky registracím účastníků a darům partnerských firem projekt přinese významnou částku do rozpočtu Centra Paraple, která je nezbytná na 
dofinancování poskytovaných služeb.

Videopozvánky
Klienti Centra Paraple
Sprinter Zdeněk Stromšík, patron
Veronika Khek Kubařová
Pavel Ermis, klient Centra Paraple
Endru, patron

Registrace spuštěna do 30. června

REGISTRACE


Virtuální běh_jízda pro Paraple 2022

Vyhlášení výsledků za zdolané kilometry proběhne v rámci společenské akce Sejdeme se na zahradě dne 21. 7. ve venkovních prostorách našeho centra. Ze všech registrací vylosujeme jednoho výherce, který obdrží poukaz od Škoda Auto na „jízdu na sedadle spolujezdce v závodním speciálu FABIA R5“.  Vítězové všech kategorií obdrží hodnotné ceny od našich partnerů.

Virtuální běh_jízda pro ParapleVirtuální běh_merch 2022
Loga_Partneři CP

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat