Virtuální běh pro Paraple

Virtuální běh pro Paraple
1. května 2021 — 29. května 2021 Kdekoliv


Nenechte si ujít sobotní vyhlášení vítězů!

MallTV_Běh pro Paraple 2021

Srdečně zveme všechny účastníky virtuálního Běhu pro Paraple ke sledování sobotního on-line streamu, který budeme vysílat od 17:00 hodin ze zahrady Centra Paraple.
Nejen přítomní výherci všech kategorií, kterým osobně předáme výhry za zdolané kilometry, si budou moci užít hudební vystoupení kapely Chinaski a také zpěvačky a modelky Jitky Boho. Podvečerním programem nás provede vícemistr světa v loopingu a beatboxer Endru.

Sledujte stream POD TÍMTO ODKAZEM.

Děkujeme, že v tom jedete s námi!

Děkujeme_Běh 2021


1. ročník Virtuálního běhu pro Paraple

Datum: 1. - 29. května 2021
Místo: Kdekoliv

Ať jsi chodec, jezdec nebo běžec, překonej sám sebe, poraz svojí lenost a pomoz těm, kteří si sami často pomoci nedokážou.

TrikoMilujete výzvy? My tedy ano! Pojďme společnými silami zdolat výzvu o nejúspěšnější Virtuální běh pro Paraple. Vyber si svou kategorii, nastav cíle, výši příspěvku nebo objednej při registraci funkční triko Alpine Pro, kterým podpoříš Paraple v plné výši a zdolej co nejvíce kilometrů od 1. 5. do 29. 5. do 10:00 hodin. Cena startovného je 199 Kč a jeho výtěžek bude použit k finančnímu zajištění činnosti Centra Paraple, které poskytuje sociální rehabilitační pobyty klientům s náhlým poškozením míchy.

REGISTRACE
                                                                     Na co se nás často ptáte?
                                                                               FAQ
 
VýhryKdo bude chtít roztočit kola nebo jen vykročit pro dobrou věc, bude srdečně vítán! Možné bude chodit, běhat, jezdit kdykoli a kdekoli po celý květen a svůj výkon trasovat s oblíbenou aplikací. Pak jen nasdílíte svou zdolanou vzdálenost. Výsledky výkonů budou vyhlášeny dne 29. 5. 2021 při on-line přenosu ze zahrady Centra Paraple. Těšit se můžete na hodnotné ceny od našich sponzorů. Jsou mezi nimi například batohy YOSHI z Olympijské kolekce od značky Alpine Pro, dřevěné korbele a prohlídky pivovaru od Pilsner Urquell, zapůjčení automobilu Škoda ENYAQ iV a hlavní partner akce Auto Poly zapůjčí vůz ŠKODA OCTAVIA s úpravou na ruční řízení ŠKODA HANDY s plnou nádrží na týden jako cenu pro hendikepované. A pozor, ze všech přihlášených dětských soutěžících bude vylosován jeden výherce koloběžky, který daroval Svět koloběžek! A ze všech registrací mezi plnoletými sportovci bude vylosován výherce vyhlídkového letu horkovzdušným balónem se startem v nejrůznějších lokalitách v České republice od pojišťovny Kooperativa. Vítězný tým se může těšit na dva velké sudy piva Pilsner Urquell. A na závěr akce bude všem účastníkům běhu poskytnuta 40% sleva na nové modely běžeckých bot eshopu sauconyrun.cz.  

Nezapomeňte svoje výkony také sdílet na svém FB a IG profilu pod hashtagem #behproparaple #behamproparaple #zivotjejizda

Videopozvánka_běh

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat