Právě se Vám otevírá možnost připojit se k týmu Centra Paraple, který pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Společně hledáme způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života.

Staňte se součástí našeho multidisciplinárního týmu. Je to zajímavá a smysluplná práce.

Pokud Vás zaujala některá z níže uvedených pozic, přihlaste se přes webový portál jobs.cz kliknutím na název pozice, případně můžete zaslat motivační dopis a životopis na adresu: prace@paraple.cz.

V tuto chvíli hledáme posilu na tyto pozice:

Sociální pracovník
V současné době hledáme kolegu/kolegyni na pozici sociálního pracovníka/pracovnice. Rádi bychom našli někoho, kdo se bude společně s námi snažit zajistit lidem podporu a pomoc, kterou potřebují k překonání nepříznivé sociální situace. Naší největší předností je, že jako tým jsme nedílnou součástí multidisciplinárního týmu v Parapleti. Koho hledáme, vysvětluje v inzerátu naše vedoucí sociálního úseku Terka.

Zdravotní sestra
Sestřičky v Centru Paraple sledují zdravotní stav klientů, zajišťují zdravotní péči a poskytují poradenství zejména v oblasti urologie, hojení ran, polohování, životosprávy a výživy. Naše ideální sestra je pečlivá, zodpovědná osobnost s kvalifikačními předpoklady pro danou práci – všeobecná nebo praktická sestra. Pokud si chcete být jisti, že je tato pozice pro Vás vhodná, nabízíme Vám po absolvování pohovoru přijít na zkrácenou zkušební směnu.

Osobní asistent
Osobní asistenti, bez kterých bychom nemohli poskytovat kvalitní služby, jsou fyzicky zdatní lidé s týmovým duchem a ochotou pomoci, kde je potřeba. Našim klientům na pobytu pomáhají při hygieně a všech dalších denních činnostech.  Rozhodující pro nás není dosažené vzdělání, ale osobní motivace – kurz pracovníka v sociálních službách Vám zajistíme. 
Pokud si chcete být jisti, že je tato pozice pro Vás vhodná, nabízíme Vám po absolvování pohovoru přijít na zkrácenou zkušební směnu. 

Co za to nabízíme?

  • zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
  • intenzivní týmovou spolupráci
  • otevřenou přátelskou atmosféru, neformální prostředí
  • profesní i lidskou podporu týmu
  • interní a externí vzdělávání a supervize
  • volno o vánočních a velikonočních svátcích
  • řadu zaměstnaneckých benefitů (Cafeterie, 5 týdnů dovolené, Multisportkarta, dotované závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce,…)