AUKCE PRODLOUŽENA DO 8. 12. DO 18:42 HODIN!
Čas na dobro
BITVA O 180 UNIKÁTŮ OD 20. 11. DO 7. 12.
DRAŽIT
1842, 1843, 1844… a takhle rok po roku až do 2021. Začala velkolepá dražba, v níž si každý může ulovit své hodinky s jedinečným letopočtem. Toužíte po kousku s datem narození? Výročím svatby? Založením Československa? Pak máte mimořádnou šanci.
Tahle akce se bude točit okolo čtyř hlavních jmen. Prvním z nich je Pilsner Urquell, který charitativní aukce pořádá každý rok. Tentokrát ale místo designových lahví dražených v minulých letech vsadil na hodinky Prim od českého výrobce Elton hodinářská, který na každý z limitované edice zaznamená jeden letopočet z doby existence pivovaru. A čtvrté jméno zůstává stejné: Centrum Paraple, na jehož konto poputuje výtěžek.
Zatím 15 milionů
„Předvánoční aukce Pilsner Urquell je dlouhodobě jednou z nejzásadnějších finančních opor naší činnosti. Výraznou měrou tak přispívá k pomoci lidem s poškozením míchy v aktivním návratu do plnohodnotného života,“ vysvětluje David Lukeš, ředitel Centra Paraple, a připomíná, že v posledních 10 letech přispěla pivovarnická firma na konto této obecně prospěšné společnosti 15 miliony korun.
Pilsner Urquell, který vyváží pivo do více než 50 zemí světa, letos slaví kulaté jubileum a speciální příležitost využil ke speciální dražbě: ve hře jsou tradiční hodinky vyráběné na místě s dlouhou historií hodinářské výroby, v Novém Městě nad Metují. „Věříme, že díky hodinkám, které mohou být krásným vánočním dárkem, se nám povede vybrat ve prospěch Centra Paraple rekordní sumu,“ vysvětluje Kristýna Tereková, Senior Brand manažerka značky Pilsner Urquell.
Jak se dostat do finále
Výroční hodinky vycházejí z nejpopulárnějšího modelu značky Prim. Jsou vyrobené v univerzální velikosti pro muže i ženy a designem rozhodně zaujmou. Na číselníku najdeme symbol Jubilejní brány plzeňského pivovaru a nápis Pilsner Urquell 1842-2022, na korunce pak gravír P. U. 1842. Na zadním krytu naleznou jejich noví majitelé vedle loga také číslo limitované edice a jeden letopočet z historie nejslavnějšího českého ležáku.
Narozdíl od předešlých let bude aukce probíhat delší dobu, a to od 20. listopadu do 7. prosince tohoto roku. Poslední den dražby se pak v 18:42 uskuteční velké finále, které bude dostupné na www.pilsner-urquell.cz. V první dlouhodobější části, kdy se bude dražit na internetu, bude minimální příhoz 100 korun, ve druhé části, která se uskuteční právě 7. prosince, bude minimální příhoz určovat licitátor podle vývoje dražby. Vyvolávací cena každých hodinek je symbolických 1842 korun.