Běh pro Paraple 2022

Běh pro Paraple 2022
4. června 2022 od 14:00 do 21:30 Malešický park v Praze

Rezervujte si datum 4. 6. 2022, kdy vás srdečně zveme na 22. ročník charitativního Běhu pro Paraple v Malešickém parku v Praze 10.

Běh pro Paraple je benefiční sportovně společenská akce, kterou každoročně pořádáme v Praze. Je to příležitost setkat se s přáteli a příznivci Centra Paraple a přiblížit jim služby a činnost našeho centra. A už tradičně je to také veselé, zábavné a hudební odpoledne pro dospělé i děti.

Celou akci zahájí prezident Centra Paraple Zdeněk Svěrák ve 14:00 hodin.

Těšit se můžete na závody na 100 m, bubenickou show v podání Tam Tam Batucada, vystoupení akrobatického dua Losers Cirque Company a Areté, známého tanečníka StarDance Dominika Vodičku s taneční skupinou Tanec s láskou, zazpívá a zahraje Annabelle Markéta Konvičková s kapelou, kapely Timudej a Gingerhead.

Kompletní program včetně časového harmonogramu naleznete níže.

Pro děti máme připravený workshop na trampolínách s profesionálními akrobaty, taneční školičku s Dominikem Vodičkou, canisterapeutické psy, skákací hrad, dětské divadlo Dokola, virtuální realitu, malování na obličej, zdobení donutů, domácí palačinky, stánky s občerstvením a mnoho dalšího…

Vstupné 100 Kč/osoba. Finanční výtěžek z akce použijeme na služby našeho centra.

Děkujeme a těšíme se na vás!

Beh-2022_program

Loga_Partneři CP

 

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat