Designblok 2020

Designblok 2020
7. října 2020 — 11. října 2020 Gabriel Loci

Centrum Paraple je v letošním roce hlavním charitativním partnerem Designbloku 2020, mezinárodního festivalu designu, který se bude konat ve smíchovském klášteře Gabriel (Gabriel Loci) od 7. do 11. 10. 2020.

Design je velmi důležitou součástí fungování Centra Paraple. Ať už jde o designování naší hlavní službu sociální rehabilitaci, spolupráci na designu pomůcek pro lidi s poškozením míchy, nebo spojení s krásnými designovými produkty na naši podporu.

Představíme zde vývoj centra v čase na několika příkladech -  Magazínu Paraple, logu - historickém od Pavla Štastného (tvůrce takových vizuálních značek, jako je Seznam.cz, nebo Občanské fórům), anebo aktuálním od skupiny OKOLO, která stojí například za reinkarnací Botas 66 a další zajímavosti.

Podpořit nás budete moci také nákupem produktů z kolekce ELEMENTS od Kláry Nademlýské, nebo produkty s rajskými motivy od Toy Box, které vznikly díky ilustracím této umělkyně pro knihu Ano, můžeme!

Ale to není zdaleka vše, čeká nás také instalace štaflí s charitativním přesahem, dražba obrazu Toy Box či prezentace produktů našich partnerů, jako například firmy Zdravý design.

Těšíme se na vás v přízemí kláštera u našeho stánku (A.012).

Více informací k Designbloku včetně vstupenek ZDE.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat