Divadelní představení pro Paraple

Divadelní představení pro Paraple
23. února 2023 — 16. března 2023 Praha

Rádi bychom vám nabídli možnost navštívit charitativní představení dvou výjimečných pražských divadel, která jsou trvale vyprodaná. Tento nápad spojuje umění a dobrou věc. Zakoupením vstupenek na hru Vina? Dejvického divadla a Záskok Žižkovského divadla Járy Cimrmana podpoříte činnost Centra Paraple a jeho klientů, kterým pomáháme najít cestu dál.

Vina?
Čt 23. 2. 2023 od 19:00

Zkus si to představit dřív, než něco řekneš…
Třetí titul, který Daniel Majling napsal přímo pro Dejvické divadlo. Dramatický příběh se odehrává v divadle. Členy hereckého souboru po premiéře Goethova Utrpení mladého Werthera zasáhne nečekané oznámení jednoho z nich. Od té chvíle už nic nebude jako dosud…

CP_BUTTON


Záskok

Čt 16. 3. 2023 od 19:00

Hra o nešťastné premiéře hry Vlasta.
K mnoha smolným stránkám Cimrmanova života patřila i chudoba. V jeho divadelní kočující společnosti Lipany se projevila mimo jiné velkou fluktuací herců. Pokud šlo o odchod domluvený s dostatečným předstihem, dala se situace zvládnout. Došlo-li k němu s křikem a prásknutím dveřmi a často jen pár hodin před představením, prožil soubor i jeho principál horké chvíle. Takové zkušenosti stojí v pozadí hry Záskok. Milovníkům díla tohoto zneuznaného Čecha se dostává do rukou svědectví z této oblasti mistrova života, v níž se nejvíc naplnil jeho osud – z divadla.

CP_BUTTON

Děkujeme za Vaší podporu a těšíme se na setkání s Vámi

Pozvánka

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat