Sebeobrana pro paraplegiky

Sebeobrana pro paraplegiky
9. prosince 2018 Centrum Paraple

Fyzické napadení člověka na vozíku je bohužel celkem běžná věc, protože takový člověk vypadá jako snadný a bezbranný cíl. Myslíte si, že vozíčkář se agresorovi neubrání? Tak to se mýlíte. Představujeme vám první a jedinečný kurz sebeobrany pro paraplegiky.

Naše školení probíhá celý den. V průběhu školení se v přátelské a uvolněné atmosféře dozvíte s jakými profily agresora se můžete setkat, jak s nimi slovně jednat a předejít fyzickému kontaktu. V praktické části školení se pak naučíte používat systém SORUDO a ubránit se při samotném napadení. Vše si budete s našimi profesionálními asistenty rovnou zkoušet a počítejte s tím, že se i trochu zapotíte.

Člověk na vozíku se může jevit jako snadný cíl a to my chceme změnit. Na našem školení se zábavnou formou změníte ze slabého jedince v soupeře, který překvapí. Je to příprava, která vám může zachránit nejen peněženku, ale i život. Naučíme vás, jak se bránit holýma rukama, ale také vám doporučíme různé technické prostředky pro sebeobranu, se kterými se také naučíte zacházet.

Délka kurzu: 7 hodin
Termín: 9.12.2018

Přihláška ke stažení.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat