Soutěž! Navrhněte design našeho Craftera

Soutěž! Navrhněte design našeho Craftera
20. července 2020 — 30. listopadu 2020

Navrhni nám vzhled našeho auta Volkswagen Crafter, které nám pomáhá dojet na lyže, cyklisťák, výlet… prostě kamkoliv cestujeme

Pravidla soutěže:

1. Stáhni si obrázek Crafteru (tady) nebo použij obrázek auta přímo z papírových omalovánek, které jsou součástí každé objednávky z našeho e-shopu. Navrhni, jak by měl náš Crafter vypadat podle tebe - ať už budeš kreslit, lepit nebo zvolíš jinou techniku, tvojí kreativitě se meze nekladou.

2. Výsledný návrh naskenuj nebo jednoduše vyfoť (klidně i jen mobilem) a pošli nám ho na email: %hHDVj4WHinBR%b_T-M. Obrázek nám můžeš poslat i poštou na adresu: 

Centrum Paraple, o.p.s.
Ovčárská 471
108 00 Praha 10

3. Každý soutěžící se může zúčastnit pouze s jedním obrázkem!

4. Ze zaslaných obrázků vybereme 5 výherních, které nás nejvíc zaujmou a jejichž autoři od nás dostanou krásnou cenu - cestovatelský balíček. Vyhlášení vítězů proběhne od září do prosince vždy první den v měsící: 1. 9., 1. 10., 1. 11. a 1. 12. 

5. A co je součástí cestovatelského balíčku? Dostaneš od nás stahovací batůžek plný užitečných věcí na cesty a dobrodružství, kde nebude chybět stírací mapa světa, pastelky, lahev na pití s odšťavňovačem, cestovní hra Člověče nezlob se a guma na skákání. Všichni výherci také dostanou pozvánku na komentovanou prohlídku Centra Paraple.

6. V rámci prosincového vyhlášení vítězů budou vybrány jednatelkou Volkswagen Financial Services Jiřinou Tapšíkovou a ředitelem Centra Paraple Davidem Lukešem z dříve oceněných výherních pětic dva návrhy, které získají speciální cenu - carvingové boby. 

Těšíme se na Tvůj výtvor!

První vítězové soutěže s našimi Omalovánkami jsou odměněni a my děkujeme výherci Ondráškovi za fotky. Věříme, že všechny výhry budou dělat radost všem svým novým majitelům i celé rodině :)

Ondrášek_design

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat