2016

Zapojte se do on-line dražby designových pivních lahví

15. prosince 2016 Zapojte se do on-line dražby designových pivních lahví

Pilsner Urquell pro nás již popáté pořádá tradiční předvánoční aukci designových pivních lahví. Do on-line aukce těchto deseti sběratelských kousků se můžete zapojit 15. prosince na serveru iDNES.cz.
Letošní limitovanou edici navrhl český designer Maxim Velčovský. Podle svých slov se v nich snažil zhmotnit nejznámější symboly plzeňského piva. Nechal se inspirovat historickou bránou, kterou musí projet každá várka piva opouštějící pivovar. „Největší unikum lahví je ale podle mě materiál, který jsem použil pro dekoraci víka. Přemýšlel jsem, že láhve by mohly být vlastně jakýmsi pivovarským relikviářem, a tak jsem do víka každé z nich schoval malý úlomek kamene. Je to ten stejný kámen, ze kterého byly postaveny právě i základy pivovarské historické brány“, říká Velčovský.
Celkovou vydraženou částku věnuje Pilsner Urquell Centru Paraple. Vydražená částka z aukce bude letos nově doplněna ještě o výtěžek ze speciálního vánočního balení plzeňského piva, které je dostupné v běžných obchodech. To obsahuje kromě osmi lahví piva i skleněný půllitr, jehož potisk navrhl také Maxim Velčovský. Z každého dárkového balení získá Centrum Paraple na svou činnost 5 Kč.
Děkujeme Pilsner Urquell za podporu.
Více informací o aukci pivních lahví Pilsner Urquell najdete na www.aukcnilahveproparaple.cz

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat