AKTUALITY

Hledáme kolegy

25. května 2022
Hledáme kolegy

Právě se Vám otevírá možnost připojit se k týmu Centra Paraple, který pomáhá lidem ochrnutým po poranění míchy. Společně hledáme způsoby zvládnutí běžných činností na vozíku, zkoušíme nové aktivity a řešíme sociální situaci klientů, aby se s naší podporou vrátili do každodenního života.

Staňte se součástí našeho multidisciplinárního týmu. Je to zajímavá a smysluplná práce.

Pokud Vás zaujala některá z níže uvedených pozic, přihlaste se přes webový portál jobs.cz kliknutím na název pozice, případně můžete zaslat motivační dopis a životopis na adresu: _knmVYUS_8Ek6-94Ys nebo volejte přímo personální manažerce Marii Vydrželové na telefonní číslo 737 700 150.
Neobdržíte-li od nás po zaslání životopisu odpověď, prověřte prosím, zda ji nenajdete ve složce Spam, případně se nám ozvěte na adresu _knmVYUS_8Ek6-94Ys.

V tuto chvíli hledáme posily na tyto pozice:

Zdravotní sestra
Sestřičky v Centru Paraple sledují zdravotní stav klientů, zajišťují zdravotní péči a poskytují poradenství zejména v oblasti urologie, hojení ran, polohování, životosprávy a výživy. Naše ideální sestra je pečlivá, zodpovědná osobnost s kvalifikačními předpoklady pro danou práci – všeobecná  nebo praktická sestra.

Pokud si chcete být jisti, že je tato pozice pro Vás vhodná, nabízíme Vám po absolvování pohovoru přijít na zkrácenou zkušební směnu.

Osobní asistent
Osobní asistenti, bez kterých bychom nemohli poskytovat kvalitní služby, jsou fyzicky zdatní lidé s týmovým duchem a ochotou pomoci, kde je potřeba. Našim klientům na pobytu pomáhají při hygieně a všech dalších denních činnostech.  Rozhodující pro nás není dosažené vzdělání, ale osobní motivace – kurz pracovníka v sociálních službách Vám zajistíme.

Pokud si chcete být jisti, že je tato pozice pro Vás vhodná, nabízíme Vám po absolvování pohovoru přijít na zkrácenou zkušební směnu. 

Co za to nabízíme?

  • zázemí stabilní neziskové organizace s dobrým jménem
  • intenzivní týmovou spolupráci 
  • otevřenou přátelskou atmosféru, neformální prostředí
  • profesní i lidskou podporu týmu
  • interní a externí vzdělávání a supervize
  • volno o vánočních a velikonočních svátcích
  • řadu zaměstnaneckých benefitů (Cafeterie, 5 týdnů dovolené, Multisportkarta, dotované závodní stravování, sick days, kurzy angličtiny, firemní akce,…)

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat