AKTUALITY

Paraple v éteru

29. listopadu 2022
Paraple v éteru

Rozhovory, pozvánky na akce, informace o aktivitách Centra Paraple i obecněji o neziskovém sektoru...to vše se v souvislosti s naší organizací aktuálně objevilo v televizi, rozhlasu a onlinu.

Stejně jako v minulých letech i letos plzeňský pivovar Pilsner Urquell podpoří aukcí Centrum Paraple. „Již teď bych rád poděkoval všem, kteří se do aukce zapojí a podpoří tak naší činnost,“ uvedl v rozhovoru ředitel Centra Paraple David Lukeš - PŘEČÍST.

Rozhovor (RADIOŽURNÁL): Poškození míchy je obrovským zásahem do života. Změní vám ho ze dne na den a vše se učíte znovu, popisuje ředitel Centra Paraple, David Lukeš - POSLECHNOUT.

Rozhovor (ROZHLAS DVOJKA, 13:38): Druhý ročník osvětové akce Den na vozíku je příležitostí nahlédnout do světa handicapovaných. Studenti a pracovníci Univerzity Karlovy si během ní vyzkoušejí, jaké to je pohybovat se v prostředí vybrané fakulty na vozíku, a vidět tak prostory univerzity z jiné perspektivy - POSLECHNOUT.

Podcast (BLESK): Usnete a ráno nevstanete. Přibývá neúrazových ochrnutí, varuje David Lukeš z Centra Paraple - SHLÉDNOUT.

Rozhovor (TV NOVA): Pilsner Urquell slaví 180 let od uvaření první várky piva a v rámci toho probíhá charitativní aukce o 180 kusů hodinek ve prospěch Centra Paraple. Více o tom řekne v pořadu Snídaně Kristýna Tereková, Senior Brand Manažerka Pilsner Urquell a také David Lukeš, ředitel Centra Paraple - SHLÉDNOUT.

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat