Milí přátelé, včerejší večer byl plný radosti a dojetí. Stát na konci pořadu po boku pana Svěráka, prezidenta Centra Paraple, vidět upřímné dojetí, které zalilo jeho oči slzami štěstí, bylo tak silné, že jakákoliv slova by těžko mohla vyjádřit sílu daného momentu. Benefiční pořad Stardance je velmi milá příležitost, jak poděkovat všem, kteří stojí za Centrem Paraple a ukazuje i v těžkých časech sílu naší společnosti pomáhat bližnímu svému.

Děkujeme všem, kteří nás podporují. Děkujeme České televizi za neutuchající podporu a za radost, kterou se podařilo přenést na všechny zúčastněné a diváky.

Děkujeme panu Svěrákovi, děkujeme našim zaměstnancům, spolupracovníkům a klientům, kteří společně tvoří krásný organismus Paraple.

Děkujeme za krásné zprávy, které k nám stále proudí a dovolím si citovat Gorjana Lazarova, generálního ředitele Orea Hotels & Resorts, nového hlavního partnera Centra Paraple: „Dobrý večer Davide, doufám, že po dnešku jste spokojen, myslím, že to bylo moc fajn. Dnes je společnost rozdělena a je strašně málo věcí, které lidi dávají dohromady a vám se to daří. Děkuji za příležitost a doufám, že vznikne hezká tradice. Děkuji a hezký večer.“

Krásnou první adventní neděli
David Lukeš