AKTUALITY

Střípky z dubnového turnusu

19. dubna 2022
Střípky z dubnového turnusu

Centrum Paraple přivítalo jaro novým turnusem klientů. Mezi nimi byli tací, kteří u nás byli poprvé, stejně tak jako již ostřílení matadoři. Bez výjimky všichni ale odjížděli spokojení a s pocitem, že jim pobyt v dobré společnosti rychle utekl.

Díky našemu multidisciplinárnímu týmu byla naplněna očekávání Petra K. Kromě pozornosti našich sociálních pracovnic se mu dostalo i péče fyzioterapeutů a ergoterapeutů. Nad rámec očekávání si pak mohl zacvičit pod dohledem našich sporťáků v posilovně. Petr si cenil také stropního zařízení, které u nás používal.

František V. k nám již tradičně přijel pro cenné rady a zkušenosti. Tentokrát u nás řešil s odborníky podsedák a opěrku. Mise byla úspěšná, František odjel s kýženým výsledkem.

Také Zdeněk Z. k nám přijel cíleně, kvůli rehabilitaci ramene. A odjížděl spokojen – pobyt mu pomohl a byl pro něj přínosem. Rád by si jej zopakoval, stejně jako Vladimír Ř.

V superlativech o pobytu mluví také Václav H. Doslova prohlásil, že "všechno, co tady děláte, je super. A chtěl bych tady vyzvednout práci těch kluků. Bez mrknutí."

Romana T.
kromě práce terapeutů a osobních asistentů ocenila také práci naší kouzelné kuchařky Helenky a těší se, až se u nás bude vařit. My v Centrum Paraple věříme, že toto přání se nejen Romaně splní, až bude dokončena výstavba.

Ke spokojenosti našich klientů je potřebný každý jeden úsek. Zbyšek L. byl rád, že máme kromě osobních asistentů šikovné chlapy i na dílně, kde mu opravili vozík a snížili jej.

Jsme rádi, že od nás klienti odjíždí spokojení. Ještě víc nás však těší, že se k nám pak rádi vracejí.

Dubnový turnus

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat