AKTUALITY

Střípky z prázdninového turnusu

26. srpna 2022
Střípky z prázdninového turnusu

Nejen s prázdninami jsme se v Parapleti s drobným povzdechem rozloučili. Opustil nás také poslední prázdninový turnus. A parta to byla výborná! Jak ale zhodnotili pobyt u nás právě oni? Přinášíme Vám exkluzivní svědectví, zprávy z první ruky :)

Jako každý turnus, i tentokrát se u nás sešli zkušení paraplecí matadoři, stejně jako jsme potkali nové tváře. Mezi nováčky patřil například Filip, který byl „nadšený ze všeho, protože pro mě to bylo poprvé, co jsem se dostal do kolektivu vozíčkářů. Poprvé jsem se bez pomoci osprchoval, poprvé se mnou někdo probral ty zdravotní problémy a poslal mě na zdravotní péči.“ Poprvé u nás byl také Daniel, který byl z pobytu „víc než nadšenej. Tím, jak jsem si prošel rehabiliťáky a spinálkami, to se nedá vůbec srovnávat, to je něco neskutečnýho. Přístup těch lidí tady je neskutečný. Jedním slovem pecka. Díky vám všem i kolektivu, co jste tu byli se mnou.“ Individuální přístup nadchl také Veroniku, která říká, že odjíždí „s tím plánem, pro který jsem si sem přijela. Všichni jsou tady úžasní, ten individuální přístup je skvělý. Co jinde nejde, najednou v Parapleti jde.“ Své hranice posunul také pan Luděk, pro kterého byl pobyt u nás přínosem a posunem dopředu. „Jsem rád, že jsem si to tady zkusil. Všem doporučím Paraple. Hlavně přesuny a soběstačnost.“

Také klienti, kteří k nám jezdí pravidelně, si pobyt pochvalovali neméně. Třeba Kamila, která u nás na pobytu byla již poněkolikáté, „se pokaždé setkám s něčím novým, tentokrát to byl ping pong, který mě uchvátil. Posouvám hranice.“ Také Petr odjíždí nadšený, když říká „zase mě to nabudilo, zase mi to něco dalo. Perfektní přístup ke všem. Všechno, co potřebujeme vyřešit, se tady vyřeší.“ Mezi stálé klienty patří také Milan, pro kterého je největším přínosem samotná rehabilitace. O hledání způsobů, jak lze věci zvládnout, ví své i Kamil, který „přestože jsem na vozíku už hodně dlouho, tak mě to zas nějakým způsobem posunulo. Vždycky tady člověk najde nějakou cestu.“

A my děláme, co je v našich silách, aby všichni klienti od nás odjížděli takto spokojení. Možná právě proto se nám daří dokonce překonávat očekávání klientů, jako tomu bylo u Oldřicha, kterému se u nás podařilo vyřešit víc, než očekával.

Těší nás milá slova našich klientů, kteří si cení služeb, které poskytujeme, a zejména skvělého personálu, bez kterého bychom služby nemohli poskytovat zdaleka tak kvalitní, jak tomu je.

Těšíme se na další turnus :)

Odebírat newsletter

Podpořte nás

Život je jízda!

Pojeďte kousek cesty s námi.

Chci darovat